Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek normális ha a...

Szerintetek normális ha a szülők együtt fürdenek a gyerekükkel?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen idős kortól és meddig?

#kmfkm
2014. ápr. 15. 11:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
11%

szerintem nem normális semmilyen korban.

legfeljebb, amíg pici baba (pár hetes), és ki akarja próbálni a szülő az együtt fürdést - ez felejthetetlen élmény, csak macerás.

2014. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen. Addig, amíg akár a gyermek, akár a szülő nem érzi kényelmetlennek. A gyerekek egy idő után úgyis szégyenlőssé válnak, ki hamarabb, ki később, ez természetes. Ilyenkor kell változtatni a szokásokon!
2014. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
3 éves lesz jövő hónapban a lányom,szoktam vele fürdeni,még az apja is néha,egyenlőre semmi rosszat nem látok benne,nem vagyunk prűdek,nincs ezen szégyellnivaló.Majd ha kialakul benne a természetes szeméremérzet,ő fogja azt mondani,hogy nem.Amúgy nem is szeretünk vele fürödni,mert én a forró vizet szeretem,lányom a langyosat,de ha nagyon kéri,akkor fürdök vele.
2014. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
60%
Én nem fürödtem vele, az apja amíg volt kádunk 1-2x igen. Nincs ebben semmi.
2014. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%
Nincs ebben semmi rossz szerintem. Kétévesünkkel szoktunk együtt fürdeni :)
2014. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Leírnád szerinted miért nem jó dolog az együttfürdés?

Nem bántásképpen kérdezem,csak tényleg kíváncsi vagyok a véleményedre!

2014. ápr. 15. 12:24
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
3 lesz a fiam, rendszeresen fürdünk együtt. Eddig jó volt így. Rendszeresen kiköveteli vagy azt, hogy bemászhasson mellém, vagy azért nyöszörög, hogy én menjek mellé. Majd ha már valakinek kényelmetlen lesz, abbahagyjuk. Addig meg kiélvezzük.
2014. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%
Én a 2 éves kisfiammal szoktam fürdeni! Csak amikor hajat mosunk neki. De ez pont tegnap volt és elalvás előtt od sugta nekem, hogy " olyan jo volt anyának ölébe , kádban!" Nem értem mi rossz lenne benne!
2014. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
Mi is együtt fürdünk, pedig két fiam van. :-). Beteszem őket a kádba, kicsit játszanak, addig bedobok egy mosást, kezelem a foltos ruhákat, szóval intézem a fürdőben végezhető dolgokat. Utána én is beülök melléjük. Ez alól kivétel, ha megvan. Olyankor apa fürdik velük. Nekünk ez normális.
2014. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Kicsit megnyugodtam!

A kérdésem kiírását az alábbi kérdés ihlette,én vagyok a 21-es válaszoló és nézzétek a 22-es hogy lehurrogott és megilyedtem hogy valamit rosszul csinálok!

De én imádok a fiaimmal együtt pancsolni!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2014. ápr. 15. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!