Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Titeket zavar, ha a játszótére...

Titeket zavar, ha a játszótéren egy másik gyereken is ugyanaz a ruha vagy cipő van, mint a tiéteken?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 12:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavarna?

Sokan járnak LIDL-be, Tescoba, mert viszonylag jó áron lehet gyerekruhát vásárolni. Elég nagy rá az esély, hogy egyszer szembe jön velünk az utcán ugyanaz a ruha...


Téged zavar?

2014. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Max akkor ha összekeverem az enyémmel a gyereket, és másét ua ruhában kezdem el terelgetni haza.
2014. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem tudtam még eldönteni. Nem tudom, miért, kicsit zavar. Fura. Én magam sem szeretem, hogy szembejön velem, ami épp rajtam van.

Persze, most ne úgy értsétek, hogy ezután hazamegyek, és kidobom a cuccot, csak egy pillanatra furán hat.

2014. máj. 12. 13:49
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar, akkor csak úgy tudod ezt a "problémát" kiküszöbölni, hogy varratod neki az egyedi ruhákat, de ez elég költségigényes móka lenne.

Szerintem ne foglalkozz vele!

2014. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor zavar, ha ismerős anyuka "majmol" és ugyanolyat vesz direkt a lányának, amilyet korábban én, egyébként nem zavar.
2014. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de még eddig csak egy-egy ruha olyan ruhadarabot láttam máson amilyen a fiamnak is van ezeket pl Takkoban,H&Mben vettem,de ez ritkán fordul elő,és ez nem zavar az már azért nem tetszene ha tetőtől talpig mindig ugyanolyanba lenne valaki mint a fiam :D
2014. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

ugyanolyan ruha nem zavar, bár még nem történt ilyen, de nem hinném, hogy fura lenne nekem :)


viszont volt már olyan, hogy konkrétan a gyerekem ruháját szúrtam ki. oviból eltűnt a mellénye ősszel. tavasszal pillantottam meg, én nem bírtam magammal, mikor a padra került, megnéztem az általam beleírt jelet és hoztam haza a mellényt. szerencsére nem volt pofájuk reklamálni, elfordultak :)

2014. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz nem lehet,max. ugyanolyan.De nem értem a kérdést,miért zavarna?Nem divatbemutató,hogy egyedi ruhát kell hordani,hanem egy játszótér,és kisgyerekekről van szó.
2014. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
nem
2014. máj. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!