Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. babátok hány hétre születet...

3. babátok hány hétre született? Nagyobb volt, vagy kisebb a súlya, mint a másik kettőnek? Vajúdás/Szülés gyorsabb volt? Pocid formája ugyanaz volt?

Figyelt kérdés

Köszi szépen.

Csak azért kérdem,mert 38 hetes vagyok,és mire számítsak?(tudom,ez minden nőnél más....)


2010. okt. 30. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
a nagymamám mondta, az első nehéz volt, a második könnyebb, a harmadik már csak kipottyant egy pillanat alatt. vajúdás sem volt.
2010. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. lányom 40+3 spontán

2. lányom 39.+ vmi, indították, igazából ok nélkül

3. fiú 41+0 indították túlhordás miatt


szóval a 3.-at alig lehetett kirobbantani.


súlyuk:

1. 2720g

2. 2830g

3. 3050g


hosszuk:

1. 51 cm

2. 54 cm

3. 51 cm


szülés:

1. 6,5 óra

2. 2 óra a rendszeres fájásoktól

3. össz. 2 óra. nem bírtam visszatartani, az orvos nem ért be, szülésznő nem húzott kesztyűt.


a hasam formája a fiúnál más volt.


a szülések közti eltelt idő számít, én úgy hallottam. nekem egyik közt sem volt 2 év, de anyukám is könnyen szült engem is, öcsémet is.

ha pl 10 év telik el 2 szülés közt, akkor a második szülés elsőnek számít.

2010. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálunk a nagymamám, (első vagyok) 16 és 10 év különbségekkel szült. az idő nem számít szerintem, hiszen egy szült nőnek átformálódik belül a teste és az úgy is marad.
2010. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!

Köszi,jó részletes vagy:)

Nálam a következők a tények:

1.szülés:kislány,és 14 éves vajúdás és szülés:kb:9-10 óra

h:49 cm,súlya:3550g

2.szülés:kislány és 9 és fél éves.Vajúdás és szülés össz 3 óra,h:51 cm súly:3850g

És most is talán kislány lesz...


Sokszor keményedek,alhasam fáj,aludni nehezen tudok,fehér folyás,de másfél hete zárt voltam.

Baba fejfekvésű,derekam fáj.Gyomorsav rengeteg lett.

Vizesedem is szépen.És 3 napig hasmenésem volt(a gyengébbik fajtából:)

Ugyan meddig húzom még?

2010. okt. 30. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

hát, ezt így nem tudjuk megmondani. a kiírás napján nézett orvos, 2 ujjnyira nyitva voltam, kórházba küldött, 3 percesek voltak, de nem kimondottan fájások. csak dombokat produkáltam, nem hegyeket. hazaküldtek. ez volt pénteken. hétvégére tuti meglesz, jöjjünk majd vissza. (kórház tőlünk minden irányba 1 óra, kölcsönautóval persze) aztán lett hétfő és kedd... elindultam az állandó lakcímem szerinti kórházba, ahol szerdán befektettek, jól lecsesztek, h már rég ott lenne a helyem. még aznap terheléses nst, az biztos beindítja. de nem. pénteken burokrepesztéssel indították.

nekem is volt már minden bajom. a 32. héttől gyógyszert kaptam, ami visszatartja a babát, hogy a 36. hétig kihúzzuk. orvos is attól félt, koraszülött lesz. aztán tessék... :)))

2010. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát nem semmi!:)

Lényeg,hogy egészségesek vagytok!!!!

Nálunk jó nagy baba várható doki szerint--több mint 4kg!

Hát én tuti be vagyok tojva:(

2010. okt. 31. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!