Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan nagy baj, hogy 15...

Olyan nagy baj, hogy 15 hónaposom mellett én még nem akarok éjszakára elmenni szórakozni?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim, barátok részéről feltűnt mellékes megjegyzésekből, burkolt kérdésekből, hogy valószínűleg kibeszélés tárgya, hogy én még nem hagytam senkire a babámat és nem szoktam éjszakára kimaradni. Megjegyzem még szoptatom a kisfiam, együtt alszunk és tényleg nincs most igényem a bulikra, azért szültem 29 évesen, mert eddig "kiéltem" magam és ezt a gyorsan elrepülő 2 évet szeretném csak a kisfiamnak szentelni, ez most olyan botrányos???
2011. febr. 27. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Egyáltalán nem gondolom botrányosnak.Teljesen megértelek.Nekem 8 hónapos a pici,de eszembe sincs éjszaka bulizni menni.Igyekszem a lehető legtöbb időt a babámmal tölteni.Szerintem ez teljesen normális,most a baba az első.
2011. febr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Ne foglalkozz az ilyen-olyan burkolt megjegyzésekkel, én veled értek egyet, szerintem jól gondolkodsz.
2011. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szíve joga ezt eldönteni. Ha te nem akarsz elmenni, nem mész el. Ahogy az sem elítélendő, ha valaki elmegy, úgy az sem az, ha otthon marad. Tégy úgy, ahogy jónak látod.
2011. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatásotok! :) Ha valakinek ahhoz, hogy nyugodtan, türelmesen tudja nevelgetni babáját arra van szüksége, hogy kirúgjon a hámból néha, akkor tegye azt! Nekem erre nincs igényem és bizony zavar, hogy burkolt"beugratós" kérdésekkel zaklatnak. Jó érzés tudni, hogy vannak hozzám hasonló anyukák:))
2011. febr. 27. 10:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne szomorkodj ezen! A gyermeknevelés tipikusan az a dolog amiről nincs két olyan ember aki totál egyformán gondolkozik, és mindenki a maga véleményét tartja tótumfaktumnak és sajnos sok ostoba ember szerint mindenki aki máshogy csinál valamit az hülye. És ami a kegbosszantóbb, hogy általában a gyerektelenek tudják legjobban osztani az észt hogy k biza mit hogyan csinálnának-

NE foglakozz velük. Én annyit mondok az ilyeneknek hogy "majd meglátod ha gyereked lesz addig csak totózgatsz vaktában"


Szerintem is, egy anyának már a gyermeke a legfontosabb és csakis TE tudod eldönteni mi a jó a ti kis családotoknak, babáddal való kapcsolatodnak! Szerintem nincs a világon anyuka akit ne szólnának meg épp azért mert túl későn hagyja éjszakára vagy túl korán, vagy hamar kiviszi levegőre vagy későn, vagy sokáig szoptatja vagy korán eteti rendes kajával, stb...........bosszantó mert ez sajnos leginkább az ostoba emberekre jellemző, ugyanis az intelligens tudja hogy van az ő véleményén kívül más is ami jó lehet. Meg kell tanulni elengedni a füled mellett vagy ha kicsit bátrabb vagy fagyosan, kioktatóan elmagyarázhatod neki a magadét de úgy hogy az életben többet ne pofázzon bele a gyereknevelési elveidbe!

2011. febr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 napietus ***** válasza:

szerintem ez magánügyed, senkinek nincs joga beleszólni (főleg olyanoknak, akiknek nincs gyerekük, mint pl. én. egyébként egyidősek vagyunk:):P).


de azért arra vigyázz, hogy ne savanyodj be teljesen. láttam pár ilyet, elég gáz...

2011. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
A helyedben én sem mennék! Ha valaki már gyereket vállal, akkor ő legyen mindennél és mindenkinél fontosabb.
2011. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

10.56. vagyok

Sokan sajnos besavanyodásnak hiszik ha valaki nem jár szórakozni. Mert nem gondolnak arra hogy vannak akiknek a gyermekükkel aló játék, programok, stb. több boldogsághormont ad mint egy haveros este egy buliban. (most itt nem rád gondoltam kedves utolsó, csak hirtelen eszembe jutott ez arról amit írtál). Vannak ismerőseim akik azt hiszik aki nem jár szórakozni az savanyodik...mert nem jut el a tudatukig hogy agy állatkerti látogatás a gyerekkel, vagy egy nagy séta a férjjel+babával milyen hihetetlenül jó érzés és kikapcsoló és felszabadító.

2011. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én 3 évesen sem tudom hagyni másra.Ne aggódj,engem is ér kritika miatta.De jó magasból le.......
2011. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 napietus ***** válasza:
én sem az értettem besavanyodás alatt, aki nem jár bulizni. pl. én sem vagyok egy nagy bulizós, pedig még gyerekem sincs, mégsem vagyok besavanyodott. inkább azokra értettem, akik megszakítják mindenkivel a kapcsolatot, és folyton a 4 fal között gubbasztanak. van olyan barátnőm, aki már a házasságkötése után ilyen lett, pedig a gyerek csak évekkel utána jött. semmi jó vége nem lett persze...
2011. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!