Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiscsoportos gyermeked tud...

Kiscsoportos gyermeked tud emberkét rajzolni? Milye van meg az emberkének? (fej, haj, fül, szem, orr, száj, szemöldök, szempilla, nyak, törzs, karok, ujjak, lábak stb? )

Figyelt kérdés
Fiam kiscsoportos, nyáron lesz 4éves, és mult héten a fogadóórán azt mondta az ovonéni, hogy "csodálatos" emberkét tud rajzolni!-a fent felsoroltakból csak szempillát nem rajzol. Azt mondta, hogy ez ilyen korban még ritka. Egy gyerekem van- nekem ő az "átlag",ő mindig is nagyon szeretett rajzolni, két éves kora előtt már kezdetlegesebben tudott emberkét rajzolni. MOst már házakat, növényeket- csodaszép virágokat, traktort- autót, lepkét, napot felhőt, vonatot stb. tud rajzolni. Köszi, ha megírjátok a tapasztalataitokat!
2014. máj. 14. 14:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lányom 4 éves múlt,kiscsoportos.

Rajzol emberkét,de trollra inkább hasonlít! :D

Van fej,óriás szemek és fülek,száj. Hatalmas kerek törzs amiből jönnek a durum karok és durum ujjak,valamint a lábak és a pocakon egy óriás köldök.

Orra nem emlékszem.

2014. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok.

Tudom, hogy ki ebben- ki abban jó, csak nem volt összehasonlítási alapom, ezért kérdeztem. Az oviban nem adják haza a rajzokat csak év végén az összeset egybe, így a többi kicsiét nem láttam, hogy milyenek.

Nem tudom kitől örökölte a rajzos tehetségét az én kisfiam sem, mert tőle szebb emberét én sem igen tudok rajzolni. :) Meg ahogy írtátok, lehet majd 3év mulva is pont itt fog tartani. :D

Köszönöm a válaszokat mégegyszer, mindenkinek nagyon ügyes a kicsije!! :)

2014. máj. 14. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!