Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolajat milyen gyakori...

A ricinusolajat milyen gyakorisággal kell hajra, illetve szempillára, szemöldökre használni? Mennyi ideig kell rajta hagyni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én hajra heti egyszer használom és úgy, hogy rajta hagyom egész éjszaka vagy minimum 5órán át. Szempillára meg általában naponta szoktam használni egy picit és elalvás előtt felkenem majd amikor felébredek le mosom. Szemöldökre nem szoktam használni de szerintem annál is hasonló mint a szempillánál.
2013. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hajra nem használom már, mert kihullott tőle a fél hajam, viszont szemöldökre meg szempillára minden nap teszek. Este felteszem, reggel lemosom.
2013. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!