Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Ricinusola...

Mi a véleményetek a Ricinusolajról aki már jó ideje használja? 17/L

Figyelt kérdés
(hajra,szempillára,szemöldökre)

2013. nov. 1. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szempillára és szemöldökre bevált, a hajam viszont nem nőtt tőle gyorsabban, csak puhább és fényesebb lett, de mellékhatásként kihullott a fele.
2013. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet a ricinusnak mellékhatása? o.O
2013. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én használtam 2x csak jót tapasztaltam még.* :)
2013. nov. 1. 16:44
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

szia:)

én szempillára 2 hónapon keresztül használtam. 3x akkora szempillám lett és dúsabb is lett.

a hajam töveire is kentem, egy hónapban 4 centit nőtt :)

2013. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha neked nem hullik, akkor használd csak :P nekem anno hullott, de lehet, hogy más oka volt. Abbahagytam. Most, hogy sokat le kellett vágni belőle megint elkezdtem, de már nem mertem olyan gyakran (heti kétszer), hanem csak kéthetente kentem belőle. Így is jó sokat nőtt, bár nem tudom, hogy attól-e. Mindenesetre hozzájárulhatott
2013. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak hajra használtam (használom ) . Régebben is talán csak 1-2 hónapig használtam,mert nem volt türelmem mindig felkenegetni,de most megint rávettem magam. Akkor is használt szerintem . A hajam olyan 3hónapja volt festve,kb 1centit nőtt,a lenövés alapján,szóval nagyon lassan nő a hajam . Elkezdtem a ricinusolajat,egyből látszódik megint,hogy megindult a növekedés . Sok kis babahaj jött elő :) És sokkal puhább is a hajam . Nekem nagyon hullott a hajam,a ricinus csak segített rajta,már alig hullik :) Én egy tojássárgáját teszek ,a langyos ricinushoz . És nem hagyom fennt olyan sokáig,csak 2-3 órát . Én úgy tudom,hogy a ricinus elősegíti azok hajszálak kihullását,amik amúgyis már kihullanának. Nekem csak jó tapasztalataim vannak :)
2013. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem azért hullhat ki a hajad mert a ricinus olajtól ugye nagyon összeragad..nekem legalábbis.:SS alapból sok a hajam de ahogy rákentem..sirvafakadtam mire utána nagynehezen kitudtam fésülni..nekem ezért hullott ki pl sok.:) De nekem alapból gyorsan nől a hajam meg nagyon sok is van hálistennek!:)
2014. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!