Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányomat megviseli, hogy...

Kislányomat megviseli, hogy eladtuk a kocsinkat, szeretné visszakapni a régit, hiányzik neki, szeretné látni. Más is volt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyerekek szeretik, ha a megszokott dolgok veszik őket körül. Szerencsére nálunk ilyen nem fordult elő, de az unokahúgom kisfia csak a saját autójukba hajlandó beülni, másikba nem.. Sok türelemmel próbáld ezt az újat is megkedveltetni vele. Eleinte ne menjetek vele hosszabb útra, inkább csak rövidebbekre, hogy ezt is megszokja.
2009. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
majd megszokja...meg kell tanulnia, hogy nem lesz mindig minden örökké ugyanúgy és ugyanaz... mikor pici voltam, volt nagyapámnak egy ősöreg sötétzöld kockaladája :) imádtam...már messziről megsimertem a hangját, éa egy világ tört össze bennem, mikor egyszer egy másik autóval állított haza...azóta sem békéltem meg az újjal és mindig fájó szívvel emlékezek a régire, amit már sosem fogok látni...pedig én már azóta 20 éves vagyok...
2009. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális reakció, de túl kell tennie magát, ennél csak rosszabbak jöhetnek. Az én fiaimnak egyszerre kellett átélni 3 nagyon szeretett rokon halálát, egy másik városba költözést és az oviváltást. Nem ideális, de így alakult, és néhány hónap alatt megszokták az új helyzetet.
2009. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!