Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha peteérés napján fogant a...

Ha peteérés napján fogant a kisbabám, akkor fiú lesz vagy lány? Én úgy tudom, hogy akkor nagyobb az esély fiúra, ha peteérés napján fogan a kicsi, és peteérés előtt 2-3 nappal lány! 23 éves vagyok.

Figyelt kérdés

2014. máj. 23. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs törvényszrüség. nekem aznapiból fogant a lányom. Inszeminációnál is fogan ilyen is olyan is, pedig akkor is pont akkor van az inszem amikor a peteérés.
2014. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

50%...


a lányok hosszabb ideig életképesek, a fiúk meg erősebbek, ezért nagyobb az esély ilyenkor a fiúra, előtte meg a lányra, de nem zárja ki

2014. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a petetérés napjából lány lett, az előtte levőből meg fiú. De általában állítólag úgy van, ahogy írod.
2014. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mind3-mótoknak a válaszokat! ;)
2014. máj. 28. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Peteérés napján fogant a pici, és fiú lett :)
2014. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem peteérés napján fogant a kisfiam:-)
2014. jún. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán a fiúra de nem mérvadó, nekem lányom fogant aznap. ha ez számitana igazán akkor inszeminációval nem fogannának lányok, pedig épp annyi fogan mint fiú. Az inszemináció is aznap van.
2014. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mayra ***** válasza:
Peteéréskor fogan mindenki . Ha nincs érett pete nincs fogantatàs :-). Ami eldönti az a himivarsejt x vagy y kromoszomàjú. Az x làny lassúbb de tovàbb él. Y fiú gyorsabb de rövidebb ideig életképes. Pl ha peteérés elött 3-2 nappal van az aktus akkor tuti làny mert az y arra elpusztul. Ha peteérés napjàn is akkor 50-50% mert lehet a màr ott vàrakozó x megtermékenyiti , de lehet a gyorsan oda érő y fogja. Lutri az egész de nagyobb esély van ha ezt figyelembe vesszük. Fiút könnyebb össze hozni mert ha tudom hogy most van peteérés hajrà. Persze ha elötte nem volt 4 napig aktus. Lànyt az tudja kiszàmîtani , aki percre pontosan előre tudja mikor lesz peteérés.
2014. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!