Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A Dr. Azt mondta hogy nincs...

A Dr. Azt mondta hogy nincs peteérésem. Kp. Tág vag. Tömött portio, zárt méhszáj és nyakcsatorna. Mindkétovarium nagyobb, microcystás jellegű, domináns folliculus nem látható egyik ovariumban sem. Mit jelentenek ezek és hogy miért nincs peteérésem?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
keress fel egy PCOS-sel foglalkozó intézetet,(pl, mensmentis) azért rögtön azt mert akkor nem futsz felesleges köröket elötte és nem diagnosztizálnak félre én 2 évig voltam félre diagnosztizálva ilyenek miatt.
2014. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

csak egyetérteni tudok az előző válaszolóval. Engem másfél éven keresztül kezeltek totálisan félre.

Ez egy betegség: [link]


Ha kezelve van normálisan, akkor lesz peteérésed, spontán, mindenféle gyógyszerek nélkül

2014. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!