Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fenistil cseppet adhatok 5...

Fenistil cseppet adhatok 5 évesnek allergiás száraz köhögésre?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz, de emellé még köhögéscsillapítót is adj, mert a fenistiltől nem fog elmúlni.
2014. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

dehogy, sajnos a fenistil elég gyenge, 2 éves korától nem használjuk.

allergiára már cetirizint szed és ha jön a köhögés akkor sinecoddal kombináljuk, ha durvul akkor ventolinezünk

2014. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jajj, félreolvastam, azt hittem "adtok"...

persze, adhatod, mondjuk köhögésre jobb lenne vagy csillapító vagy ha hurutos akkor köptető, esetleg hörgőtágító. de ártani nem fog a fenistil, csak az adagolásra figyelj (azt hiszem testsúly/csepp)

2014. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyik gyerekem konkrétan felpörgött a fenistiltől, semmit nem aludt éjszaka. Dokinéni mondta előre, hogy ez bekövetkezhet, hát mi pont beleestünk.Szóval figyeld hogyan reagál.
2014. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Az ügyeletes orvos is azt mondta,hogy adjam be a fenistil cseppet és a rhinotiol köhögés csillapítót is.A fenistil cseppet már beadtam.Még ébren van,de szerintem csak pár percig.
2014. máj. 26. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!