Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van hogy az én 4éves...

Miért van hogy az én 4éves lányom sosem fárad? Hiperaktív lehet vagy micsoda?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mi van vele már nem tudok mire gondolni.

A baj az hogy utál aludni!:( Szó szerint erőszakkal kell nap mint nap lefektetni. Tök mindegy neki hogy egész nap levegőn van vagy be van zárva,mozog vagy ül,játszik vagy tévézik...stb.

Van hogy olyan fáradt már alig van magánál,de inkább tőr- zúz rombol,hisztizik. Hiába fektetem le szépen erőszakkal,vagy fekszem mellé neki tök mindegy. Volt hogy arra gondoltam kivárom hogy mikor "dől ki" magától...hát éjfél körül én adtam fel!:((( A másik hogy egész nap nem tud megülni a fenekén,állandóan jön-megy semmi nem köti le hosszabb-rövidebb ideig.



2014. máj. 26. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül hiperaktivitás. Első körben TSMT tornát csinálnék vele, ilyen problémákra is nagyon hatásos!
2014. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ne bályegezd meg egyből a gyermeked a hiperaktivitással, azt hogy hiperaktiv csak iskolaérettség környékén lehet bizton megállapitani de sokaszor téves diagnőzist állitanak fel, mert az eleven gyerekre is rásütik hogy hiper... Hidd el tudom nagyon jól milyen egy hiper gyerek a lassan 7éves kisfiam ADHD-s tehát neki a hiperaktivitás figyelemzavarral párosul. Rengeteget segithet a helyes étrend is, pl a fehércukor elhagyása, helyettesitése, szénhidrátok csökkentése, és a szintetikus dolgokat messziről kerüljétek... :)
2014. máj. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is ilyen és én is ilyen voltam(vagyok) még mindig! :D Szerintem nem hiperaktívitás kérdése, hanem típus kérdése! ;)
2014. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!