Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek nagyon gáz lenne,...

Szerintetek nagyon gáz lenne, ha (valószínűleg) hiperaktív 2.5 éves lányom mellett szednék valami természetes alapú nyugtatót?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom idegekkel!Már a vérnyomásom is magas(amúgy is hajlamos vagyok),nincs hozzá türelmem,iszonyat amit sokszor művel:(. Szerintetek ez nagyon nagy baj lenne?Megvetendő?

2012. okt. 26. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hova állítólag jó. Inkább szedd, minthogy baj legyen.
2012. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak ne reklámozd, mert azt hiszik 8vagy úgy akarják hinni)h benyugtatózod magad. Nálam első baba születése után fél évvel jött ki egy depresszió, hol sírtam, hol mérges voltam, hol nem érdekelt semmi....De amikor már a babámmal is elkezdtem veszekedni, azt mondtam, h stop, itt van a vége. Elsétáltam a patikába, gyóygnövényes nyugtatót vettem és azt használtam. Már a tudattól jobb volt, h az idegeim nem táncolnak össze-vissza 1 hónapig szedtem, és utána oké volt minden. Csak a párom tud róla, meg az anyukám, ez a "mi kis titkunk" :)
2012. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
dehogy gáz4 a kiabálás és emiatt a kapcsolatotok szétrombolása lenne gáz.
2012. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
vagy neveld meg. Nemsokára késő lesz kapkodni, most még van esélyed.
2012. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

nem gáz, nem vetendő meg ha nem bírod, inkább ez mint verd a gyereked példának okáért.


egyébként az viszont szerintem gáz, hogy a 2,5 évesedet lehiperaktívozod, tudod mi ez a betegség? 6 éves kortól diagnosztizálható, ez egy súlyos figyelemzavar, a túlmozgás csak velejárója, de nem tünete.

inkább legközelebb írd azt, hogy túlmozgásos a gyereked vagy az átlagnál aktívabb, de ne rakj rá egy ennyire komoly betegséget ami ennyi idősen nem is létezik!

2012. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez a kicsi lány vagy hiperaktív vagy nem, de pont a valódi hiperaktív gyerekek szülei emlékeznek vissza úgy a csecsemő és kisded korára a csemetének, hogy "három emberes gyerek volt". Rengeteg energiájuk van, állandó mozgásban vannak, az életkornak megfelelő önkontroll és veszélyérzet tizedével sem rendelkeznek, a testi épségük megóvása is emberpróbáló feladat.

Szedj nyugtatót, ha azzal könnyebb, és feltétlen keress segítséget családon belül és kívül. Rokonok, barátok, szakemberek, bárki szóba jöhet, aki nem pusztán neveletlennek tartja a gyermeket és alkalmatlan szülőnek titeket.

Azt meg gondolom tudod, hogy ki kell zárni néhány más problémát, a nagyothallástól kezdve a beszédfejlődés zavarain, értelmi elmaradáson és érzelmi problémákon át az autizmusig. És tényleg lehet, hogy rendeződik a gyerek magatartása hat éves korára vagy még hamarabb, de sajnos diagnosztizálhatják is a hiperaktivitást, vagy akár más problémát is. Onnantól legalább tudjátok majd, hogyan tovább, és mik a későbbi kilátások.

2012. okt. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!Főleg neked kedves 4. :S

Azért is írtam,hogy valószínü hiperaktív,mert tisztában vagyok vele,hogy mi is ez probléma,és nem betegség.

3 orvos is látta már a Kincsem.Ebből egyik klinikai pszichológus.És mindhárman,egymástól függetlwnül azt mondták,hogy hiperaktivitási tüneteket mutat erősen,amit óvodás,vagy kisiskolás korban fognak tudni pontosan és biztosra diagnosztizálni.

2012. okt. 27. 04:24
 8/11 anonim ***** válasza:

És a "szakemberek" nem adtak "kezelési" utasítást ilyen fajta tünetekkel rendelkező gyerekhez?

Rettenetes!

Én nem vetem meg, ha nyugtatót szedsz, de utána fáraszd le a kis "hiperaktívkát" :)

2012. okt. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az nem gáz, ha gyógynövény,vagy természetes alapú , nyugtató hatású termékeket fogyasztasz, amik nem károsítják az egészségedet. A hiperaktív gyerekekre nagyon jó hatással vannak az omega 3 telítetlen zsírsavak, amit klinikai kísérletek is igazolnak. Ha érdekel szívesen elküldöm az erről szóló cikket emailben.Egy régebbi Patika magazinban volt, ha jól emlékszem. Neked is tudnék pár gyógynövény alapú nyugtató hatás termékről küldeni infót.
2012. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megköszönném!!! :)
2012. okt. 28. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!