Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány nap szabit kaphatok Gyes...

Hány nap szabit kaphatok Gyes után?

Figyelt kérdés

Első gyermekem után,aki 2009-ben született 2012-ben elkezdtem tölteni a szabimat.Akkor 39 nap járt nekem,amiből 20 napom maradt,mert megszületett a kislányom,és tgyás-ra mentem vele.

Kislányom 2012.január. 25-én született,akivel február 1-től mentem tgyásra..majd Gyedre..idén januárban pedig Gyesre.


Még nem számolták ki a szabimat a munkahelyemen,de kíváncsi lennék,hogy mennyi szabit kaphatok második gyermekem után.


Éves szabim 27 nap...ehhez jönne a gyerekek után kapható 4 nap évente.


Elsó gyermekem után 20 napom maradt.Mennyi napra számíthatok majd gyes után ?


2014. máj. 28. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre én is kiváncsi vagyok.

Azt tudom, hogy változás történt. Mostmár csak a baba első félévére jár szabi, a gyed/gyes további részére nem.

2014. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Közben elnéztem..mert első gyerekem után 32 nap szabim maradt..nem 20 nap...


Van aki esetleg tudna nekem segíteni,hogy hány nap szabit kaphatok majd,ha 2015-ben lejár a gyes?

2014. máj. 29. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!