Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Mit csináljak a 4 éves...

SOS! Mit csináljak a 4 éves fiam szorulásával? Hogyan kell házilag beöntést csinálni egy gyereknek?

Figyelt kérdés
Már 3 napja próbál kakilni, ingere van, de nem hajlandó kikakilni. Fáj a feneke, kicsit be is van neki repedve. Semmi nem használ neki. Már ott tartunk, hogy a hangulata sem jó ezmiadt. A beöntés segíthet?
2009. dec. 30. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Levolac szirup, én nem csinálnák házilag beöntést, adhatsz neki kamilla teát!!
2009. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a paraffin olajat. Patikában lehet venni, ez nem szívódik fel, csak megsíkosítja az utat. Kiskanállal adjál neki. Vagy esetleg szilvalekvár tejjel? A beöntéssel én sem próbálkoznék otthon. Védőnő, gyerekorvos nem tud segíteni?
2009. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kicsit megpiszkálni neki lázmérővel a végbélnyílást, tudod ahogy a kicsiknél bedugod a fenekébe ha engedi.

Beöntést egyedül, otthon ne csinálj.

Itass meg vele egy csomó rostos levet, mondjuk őszi-vagy kajszibarack és mehet a Laevolac is mellé.

Ha 5 napig nincs széklete vidd orvoshoz.

2009. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!

Tiszta hülye vagyok! Elfelejtettem mondani hogy Glicerines kúpot adj neki. Recept nélkül adják patikában.

2009. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Glicerines kúp, almalé hajt. Alma nyersen fog.
2009. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A glicerin kúpot és a paraffin olajat nem próbáltam, a többit már igen. A rostos leveket, teákat, joghurtokat nem issza meg( Ő csak a vizet szeret inni nem is kér mást

)A beöntés elvetve. Köszönöm a gyors válaszokat, holnap gyógyszertárral kezdem a napot.

2009. dec. 30. 22:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak kifejezetten gyermek beöntők. Nekem anyám gyerekkoromban csinált, és semmi bajom nem lett tőle. Azonnal hat.

Levolac, Duphalac szirup, paraffin olaj, glicerines kup.

2009. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sikerült!most már nagyon jó a hangulata.Köszönöm a segítséget. Boldog Új Évet mindenkinek!

Anita

2009. dec. 31. 19:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megoldódott a probléma! Melyik ötlet vált be végül?


Boldog új évet nektek is és nagyon jó egészséget!

2010. jan. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!