Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kedves Anyukák! Lenne kedve...

Kedves Anyukák! Lenne kedve valakinek gyermekeinket összebarátkoztatni?

Figyelt kérdés

Hasonló típusú Anyukáktól kérdezem, lenne-e kedvük "összeereszteni" 3 év körüli, elsősorban lány gyermekeinket? De kisfiúval sincs problémám.:)

A hasonló típus alatt a következőket értem: igényes szülő, aki neveli és tanítja a gyerekét, nem csak "tárolja". Nagyon szeretnék a kislányomnak barátot, s mivel még nem óvodás, nehéz. Játszótéren nem jött még össze.



2014. máj. 31. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Hű, de nagy sznob lehetsz...

Ha a közelben laknál sem igényelném a társaságod.

2014. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Én benne lennék,3 éves a lányom,de tartok tőle,hogy nem Nyíregyházi vagy.
2014. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves második Válaszoló, nagyon szépen köszönöm, hogy írtál.:) A távolság jelenleg akadály, de ki tudja. Szüleim debreceniek, s ha egyszer rászánnánk magunkat az útra, máris eszembe jutna útbaejteni Titeket.

Valóban, nem írtam, hogy budapestiek vagyunk. Dehát olyan sznob vagyok (első megírta, s neki biztosan igaza van), hogy a vidék fel sem merült a gondolataimban. Ez persze csak vicc, lüke vagyok és nem írtam várost.:) Esetleg privátban beszélgethetnénk kicsit.:)

2014. máj. 31. 20:32
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
az otlet nem rossz de a gyerekel ebben a korban mar maguk valasztanak. ezert nem ment olyan siman a jatszoteren sem.
2014. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én továbbra is azokat az Anyukákat várom, akik szívesen tennének egy kísérletet.

Közös fejlesztés, amit szeretnék. Aki érti, érti. Én őket várom :)

2014. máj. 31. 22:21
 6/9 ivilicious ***** válasza:
16%

Ha megszületik a kisfiam, mindenképp :D

-én nyíregyházi vagyok, de Budapesten élek :)

2014. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

ajánlok neked egy kis olvasnivalót, Vekerdy Tamást...csak a' fejlesztésről' jutott eszembe. .kerdezhetek egyet amúgy? a kislanyodnak nem feleltek meg a jatszoteri gyerekek v neked?

én nem érzem úgy, h csak tarolom a gyerekem, mégse érzem azt, h fejlesztésre lenne szüksége, hiszen szerencsére nincs baja és fejlődik magától. ..mindezek mellett viszont komolyan erdekel, h te mit értesz fejlesztés alatt?

2014. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A kérésem az, aki válaszolni szeretne, az a kérdésre válaszoljon. Itt, ezen a fórumon nem csevegni szeretnék, hanem értelemszerűen keresem a hasonló gondolkodású személyt, személyeket. Az ő válaszukat várom szeretettel.

A privátban íróknak is köszönöm a reagálást, természetesen oda is írhattok.:)

2014. jún. 1. 10:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Hetedik válaszolónak azért válaszolok, mert nem kötekedő kérdést tett fel: nem az történt, hogy "nem feleltek meg" a játszótéri gyerekek. Mi nem megyünk naponta játszótérre, csak heti kétszer nagyjából, s nem is ugyanoda. Így nincs egy ismerős társaság. Ha valahol vagyunk, sokszor sokkal nagyobb gyerekek vannak ott, vagy épp kifogjuk az egy éveseket, s én most a lányom korabeli gyerekeket keresek Anyukáikkal. Ha elő is fordult nagyjából egykorú, szimpatikus gyerek, nem mehetek oda az anyukájához, hogy barátkozzunk... Arra pedig kevés az esély, hogy legközelebb is egyszerre leszünk ott.
2014. jún. 1. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!