Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most szilveszter napján,...

Most szilveszter napján, meddig engeditek fenntmaradni két éves gyerekeiteket?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig akar :) Ha majd látom rajta, hogy álmosodik, leteszem, addig együtt bulizunk.
2009. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szóval nem szigorúan mint héztköznap?:)))

Ez jó. Én is erre gondoltam.

2009. dec. 31. 13:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig mig elnem álmosodik.:) Szóval ma kivételesen engedélyezem neki:-)) Jót mulatunk:)
2009. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor addig vannak ébren,ameddig bírnak.Mikor látom,h dől ki valamelyik,előrehozzuk az éjfélt,és koccintunk.:)

7, 5 1/2,és két 3 1/2 éves

2009. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ezt ma sem én döntöm el.. :) a két kis lurkóm szerintem kidől este 9 -10körül mint máskor. egyébként sem ünnep nap nálunk. ma is, holnap is...csak 3-an leszünk. a férjem sokat dolgozik. a koccintás meg 4 év alatt sztem semmit nem jelent.
2009. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Két éves fiam ma anyukámnál lesz, de ott amúgy is alap, hogy addig van fent, amíg akar, ez ma is így lesz :) Hát igen, saját emlékeim szerint nem rossz dolog kisunokának lenni, arany élet van a nagyiknál :) Mondjuk ha velem lenne itthon, én se fektetném le ma aludni, csak ha már kidől :)
2009. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8kor mint más napokon. Ő még semmit se vesz le ebből hogy most szilveszter van e. Férjem dolgozik én is lefekszem korán, és igy nem fogok holnap megőrülni egy kialvatlan hisztis gyerektől :))
2009. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 18:28-as válaszolóval.Bár nálunk is addig vannak fent amig birnak,a kicsi már most alszik:).Én is időben lefekszem mert nem mondhatom holnap a 3 gyerkőcnek hogy most csend én meg alszom.:)
2009. dec. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár már kicsit idejétmúlt a válasz, azért leírom. Nálunk 1/2 12-ig fent volt, mert egyszerűen nem álmosodott el, nem akart elaludni. Akkorra jött el az a fáradtsági szint, hogy el tudtam altatni. Szerencsére az éjféli tűzijáték és petárdázás hatalmas zaját már nem hallotta, mert aludt.
2010. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!