Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adsz inni bolti gyümölcsléket...

Adsz inni bolti gyümölcsléket a gyermekednek? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kell kapnia Maltofer cseppet és azt abban adom be. Ha kimarad bármi miatt, akkor nem kap. Egyébként kis 2 dl-t kap, Sió alma vagy őszibarackot kap. 4 éves.
2014. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Cappy, Happy day, Hohes C-t veszünk, 100%-os gyümölcsleveket. A két gyerek kb 2-3 napig issza az 1 litert. A kicsi (2 éves) higítva issza kb kétszeresére, a nagyobb (4,5) 1-1 pohárral kér, inkább vizet iszik.
2014. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem, házi gyümölcslevet kap
2014. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hohes c szoktam neki adni. Siot nem adok soha, ismerosom dolgozott a sio gyarban. Amit meselt, haaaat soha tonbet! Gondolom mas se kulonb de errol tudom. :-)
2014. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

ha vendégségben vagyunk akkor de én itthonra nem veszek agyon cukrozott löttyöket!

Itthon 80%-ban vízet isznak,amúgy meg citromos gyümölcsteát vagy házi bodza,málna szörpöt amit xilittel készítek!

2014. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen 100%os gyümölcsleveket,de higítom vízzel,ezen kívül még sok vizet iszik,és gyümölcs teát,vagy a nagyi készített szörpöt
2014. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves 4!


Mit hallottál? Teljesen ideges lettem :-(.


1.voltam

2014. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Varosi pletykat halhatott.

Ilyen alapon elarulom, meg vizet sem adnatok a gyerekeknek, es ez vonatkozik a csap illetve a palackosra is.

2014. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kisfiam mindjárt 4 éves.

100%-os gyümölcslevet szoktam alkalmanként venni és azt hígítom kb. 1/3 gyümölcslé, 2/3 vízzel. Így szokta meg, így szereti, de nem kap minden nap.

A kocsiban szokott még vésztartaléknak lenni a víz mellett 1-1 2 dl-es 100%-os szívószálas is. Kicsit tömény neki így (mi sem így isszuk).


Szívesen adok neki még szörpöt, amit én főztem (mértékkel természetesen, azt is hígítva), illetve van egy márka, egy bio szörp- abból szoktam alkalmanként venni, sokáig elég.

2014. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kábé akkor, ha vendégek vannak nálunk, vagy mi vagyunk másnál vendégségben. Illetve ha boltba megyünk, mindig választhat valami, ha gyümölcslét váléaszt, akor azt kap. Amúgy annyira nincs odáig érte, nekünk ebből nincs gondunk, mert nagy vízivó, mint mi is apával, nálunk a jó öreg csapvíz a módi.
2014. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!