Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam retteg valamitől, de...

Kisfiam retteg valamitől, de nem jövök rá, hogy mitől? Hogy nyugtassam meg? 20 hónapos, ma kezdődött, nem tudok elszakadni mellőle, ha nem érhet hozzám, akkor keservesen sír?

Figyelt kérdés
Reggel nézett egy mesét,fél órát mindig engedek neki,amíg én reggelizek. Ilyenkor játszik is közben,szóval elvan,de ma valami madárijesztő volt a mesében és elkezdett sírni,futott ki hozzám. Sosem láttam ilyennek,nagyon megijedhetett. Elmagyráztam,hogy ez csak egy baba,ruha van rajta és elijeszti a madarakat,nehogy kicsipegessék a magokat a földből. Sikerült megnyugodnia,én befejeztem a reggelim,nem volt semmi baj,játszott. Elkezdtem hajat szárítani,mindig a szobában csinálom,hogy lássam őt közben. Semmi baja nem volt,odament a szekrényhez,felnézett rá ( nincs rajta semmi,egyszerű gardrób) és azóta nem engedi,hogy elmenjek a közeléből. Keservesen sír,ha csak felállok mellőle. Mit csináljak,hogy nyugtassam meg?
2014. jún. 2. 08:52
 1/3 ivilicious ***** válasza:
Hát, ha hülyének fogtok nézni, ha nem, én szerintem nem a madárijesztőtől fél, hanem valami mástól..
2014. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végül a szekrénytől ijedt meg? Én kipakolnám a helyedben a ruhák egy részét, és hívnám a gyereket hogy jöjjön segíteni. Nem érdekelne hogy összegyűri a cuccokat, csak ne féljen. A mesét majd elfelejti, az enyém is volt így, olyasmi volt a mesében hogy egy ember fennakadt a kéményen és fejjel lefelé lógott, a fiam meg elkezett torkaszakadtából üvölteni és mutogatta a képernyőt. Hamar elfelejtette.
2014. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hú, talán hülyén hangzik, de talán magától az ijedtségtől fél.... Tehát megijedt valamitől, valami ismeretlentő, ami rossz érzés volt neki, és most bizonytalanná vált. Szerintem legyél türelmes és most legyél mellette, hadd alakuljon ki nála újra a biztonságérzet.
2014. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!