Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem tudok "elszakadni" a...

Nem tudok "elszakadni" a kisfiamtól. Vagy túl korai még az ott alvás? -bővebben lent-

Figyelt kérdés
Novemberben lesz 2 és fél éves a kisfiam. Az édesanyámmal imádják egymást, vigyázni is szokott rá, nagyon jól megvannak. Volt, hogyha színházba mentünk a férjemmel, a nagyi fektette le. Gond nélkül elalszik neki Szombaton suliba megyek, így a nagyi vigyáz rá napközben. A férjem munkahelye aznap estére vacsorával egybekötött dunai hajókázást szervez, ahol a feleségek is részt vehetnek. Édesanyám azt javasolta, reggel vigyük el a kisfiamat hozzájuk(ők kertes házban laknak, mi belvárosban), és vasárnap reggel menjünk érte. Tudom, hogy a kisfiam nagyon jól érezné magát, mégis már napok óta sírhatnékom van, hogy ilyen sokáig nem látom... Nyugtassatok meg, hogy nem korai, hogy ennyi időt nélkülünk töltsön. Nekem kéne kicsit lazábban hozzáállnom? Tudom, sokan örülnének, ha lenne lehetőségük egy kicsit kiszakadni a mókuskerékből. Néha nekem is eszembe jut, hogy de jó lenne egy nap nyugi. De most, hogy meg lehetne oldani, tisztára bepánikoltam, hogy nem leszek-e ettől "szaranya"...
2013. szept. 13. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy leszel ettől "szaranya"!!

Igenis menj és kapcsolódj ki a férjeddel!Én is így voltam anno,már előre hiányzott a kisfiam de mikor már ott voltunk a férjemmel(mozi,szilveszteri buli)meg másnap mikor felvoltam töltődve és újra szerelmesen néztünk Apával egymásra,és elégedetten konstatáltuk,hogy de jó volt egy kicsit kettesben akkor soha nem bántam meg utólag!


Menj és érezzétek jól magatokat egy percig se legyen lelkiismeetfurdalásod!

ja és jobb ha kezdesz néha így elszakadni 1-1 napokra a fiadtól mert az ovinál piszkosul megfokod szenvedni lelkileg-hidd el tapasztalatból beszélek....

2013. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elején mindannyian így vagyunk vele. Mikor először a mamáékkal hagytam a fiam egy buli miatt, én is egész este csak rá gondoltam. Persze ő remekül érezte magát közben az ágyban és aludt.

Szerintem ez természetes és ennyi idősen már nem is lehet gond vele, ha ott hagyod.

Mindenképp javaslom a kikapcsolódást, és hidd el a gyereknek nem lesz semmi baja, jól mulattok majd mind a ketten. Később meg még jobb lesz már neked is, amikor elmehetsz egy kicsit valahova és tudod, hogy a gyerek biztonságban van.

Tényleg csak az első "nehéz"

2013. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy szaranya a kisfiad már nagyfiú!!! Jól érzi magát a nagyival, jó helyen van! Menj érezd jól magad a vacsorán, hajókázáson. Hidd el a kisfiadnak nagyon jó dolga lesz. gondolj arra, hogy milyen szuper vasárnapotok lesz, hisz azzal kezdődik a nap, hogy őt látod!
2013. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

nem kell túlaggódni,az én szememben az a "szaranya"aki elítéli a másikat,és lenne lehetősége,de soha sem bízza másra egyátalán,24 órában csak a gyerekkel van és ráakaszkodik a gyerekre.

2,5 éves nem kicsi már a fiam is ennyi idős és már sokszor aludt a mamájánál,és rengeteget vigyáztak rá a nagyszülők imádja Őket.

2013. szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pontozzatok csak le
2013. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, én zöld kezet nyomtam( mindenkinek) :)
2013. szept. 14. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!