Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermeketek hány éves koráig...

Gyermeketek hány éves koráig használtátok a babakocsit?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17 hónapos koráig használtuk, azóta motorral közlekedik. Hosszabb távra autóval együnk.
2014. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2 éves 2 hónapos. Még használjuk és még fogjuk is egy ideig. Szépen elüldögél benne és így jobban haladunk, ha hosszabb útra megyünk, vagy több helyre vásárolni.
2014. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
még nem volt 1 éves,mikor elhagytuk. 11 hónaposan kapott szülőkaros triciklit,azóta azzal közlekedünk. igaz mi csak faluban járkálunk. ha messzebb megyünk,akkor csak autóval.
2014. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10-12 hós koráig, de addig sem nagyon. Utálok gyalogolni, így amint tehettem bicóba ültettem és mentünk. Onnantól nem kellett a babakocsi.
2014. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19 hónaposan mi még használjuk, és szerintem elég sokáig fogjuk is. Rengeteget megyünk gyalog, játszóterezéssel, bevásárlásokkal nem tud még ennyit menni kocsi nélkül.
2014. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdezem mert sokszor egész napos programunk van és a férjem mindig azt mondja, hogy a babakocsit nem visszük.Autóval megyünk, szerintem meg elfèr benne.Mert szerinte ciki beleültetni egy 2 éves gyereket akinek jó a lába.Nekem meg a sérvemmel nincs kedvem felváltva cipelni ha elfàradt.Pl: ha elmegyünk az állatkertbe az reggel 9-17 óráig is eltarthat.Nem rohan az ember és nyilván elfárad, akkor jó szolgálatot tesz a babakocsi amiben akár el is aludhat.Ha a jàtszóra megyünk akkor a kismotor rendben van, oda én sem viszek babakocsit.
2014. jún. 3. 13:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi a kisfiam 3,5 éves koráig. Ciki vagy nem, de praktikus volt. Lusta volt és folyton veszekedtünk: vegyél fel-nem, gyere a lábadon. Így nyugi volt, kényelem volt. Mikor elfáradt, beletettem. Aztán már majdnem 4 éves volt, mikor közölte, hogy ő már nagy, és nem kell neki a babakocsi, odaadhatjuk a barátnőm kisbabájának. Néha pár méterre még mindig ölbe kéredzkedik, de már képes egész sokat gyalogolni, magától, nem vita árán.
2014. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2,5 éves volt, mikor eladtam a babakocsit. Akkor már nagyon ritkán használtuk, faluban lakunk, itt futóbiciklivel, vagy gyalog jött, ha siettünk, akkor a én tekertem biciklivel, a fiam pedig az ülésben. Viszont kirándulásokkor nagyon jól jött, ilyenkor mi is mindig egész napra megyünk, és tavaly nyáron még abszolút nem bírta a fiam délutáni alvás nélkül. Így nagyon jól jött a babakocsi, ő szunyókált, mi meg kikapcsolódtunk a nagyobbal. A fiam amúgy kétszer eljátszotta velem, hogy elaludt séta (szó szerint gyaloglás) közben (egyszer még kicsi volt, kb másfél éves, másodjára pedig 3 körül, mert nem akart délután aludni és este 6-kor séta közben kidőlt.) Szerencsére egyik alkalommal sem voltunk túl messze a házunktól, így is nagy élmény volt cipelni. Nem örültem volna annyira, ha ez kirándulás közben történik. :))
2014. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2 éves és kb 2 hónapja egyáltalán nem használtuk. Bent van a kocsiban, helyet nem foglal, ha nagyon kellene elő tudnánk venni. Nyár végén nyaralni is be akarom majd csomagolni, hátha szükség lehet rá. Szerintem használjátok addig, amíg nektek kényelmes.
2014. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2éves 4hónapos volt amikor elhagytuk a babakocsit, kislányom kb másfél éves koráig babakocsizott.
2014. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!