Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amikor gyermeketek baba volt,...

Amikor gyermeketek baba volt, használtatok valami módszert (suttogó. ) a nappali rövid alvások megnyújtására? Akinek volt ilyen jellegű problémája persze.30percekből legyen 60-90perc.

Figyelt kérdés
köszönöm a választ

2014. jan. 19. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Miért szeretnéd hogy órákat aludjon?!

Nem minden baba alszik napi 2*2 órát, s minél nagyobb, annál kevesebb az alvás igénye napközben.

Nekem fiam délelőtt, délután alszik fel fel órát, 7 hónapos.

2014. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha elviszed sétálni félelőtt délután 1-2 órára, akkor a Babakocsiban sem alszik míg tolod?
2014. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Kedves Első!

Gondolom azért szeretné a Kérdező ha többet aludna a babája mert valószínű hogy látja rajta hogy nem elég neki annyi rövidke kis alvás!Nemhiába fordult ide tanácsért!

Kedves Kérdező!

A babáknak alvásciklusaik vannak,az első 20-30 perc az éberebb alvásszakas utánna jön a mélyebb!Ergo az a kis rövidke alvás nem a legpihentetőbb!

Nállunk a Sedatif Pc homeós bogyó hozta meg a változást!

2014. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de de, a babakocsiban alszik sokat :) de nem tudok minden nap kimenni, mint ma sem, mert szakad az eső. És nem tudok két három órán át sétálni, mert velem van egy kisebb gyerek babakocsi nélkül. (2,5 éves múlt)
2014. jan. 19. 12:27
 5/12 A kérdező kommentje:

Sedatif pc homeo? Ez mi? bocsánat, nem ismerem.

amúgy éjszaka jól alszik, de nappal nagyon sokszor alszik 30 perceket. és ha ezt összeadom, akkor megvan a nappali alvásigénye, csak nem tudja ezt egyben lehúzni, ha értitek.

2014. jan. 19. 12:29
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyermekem így aludt, a demo verzió után ( kb 2-3. héttől), annyi különbséggel, hogy lányom össz 3 alkalommal aludt babakocsiban.

Ez a rövid alvás sztem életkori sajátosság, nálunk is 20 perceket aludtak, majd 45-t aztán 1,5 órát.

Lányomnál már amikor hallottam mocorogni bementem hozzá simiztem és visszaaludt, persze ez a másdiknál (ha kicsi a korküli) nem mindig kivitelezhető..

Mi használtuk a suttógot, inkább ötleteket merítettünk, nem kőbe vésve. Bebugyoláltam őket, karban elringattam-simogattam, majd félálomban irány az ágy, és alvásig simi. Az első pár hétben a saját hadonászásukra ébredtek fel gyakran,erre nagyon jo a bebugyolálás, 5-6 hetes koruktól hason aludtak.

Nem írad mekkora a kicsi egy újszülöttnek nem adnék homeot még.

2014. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

a suttogó egy szemét.

Az én babám sem alszik napközben lefektetve 20 percnél többet,de a hátamon hordozva simán szunyál másfél órát.

2014. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik lányom 30 perceket aludt mindaddig míg 1x-i alvás ki nem alakult. Onnantól 2-3 óra a minimum alvásuk. Ezt hallom szinte az összes ismerös anyától is. Az normális ha egy 6 hós 3x30 percet alszik, majd ha elég lesz az egyszeri alvás akkor fog 3 órát is egyben aludni.
2014. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hintában altatom napközben, s az ameddig hintáztatja, addig alszik.

Olyan érzés lehet neki, mintha Babakocsiban tolnám.


[link]


Ilyenünk van, nagyon jó!

2014. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

jajj tényleg nem írtam, bocsánat, 3 hónapos lesz a babukám.

a suttogót én szeretem, nekem segített az első lányomnál, bár ő egy angyal volt, nem sokat kellett vele "foglalkozni", de a napirendet a suttogóból vettem és sikerült összehozni egy nagyon jó alvó kislánykát.

de ez már régen volt, most valahogy ügyetlenebbnek érzem magam, mintha most lennék első babás anyuka

:(


szóval életkori sajátosság?

2014. jan. 19. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!