Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek volt már a gyermeke...

Kinek volt már a gyermeke SZÓL-E " logopédiai" vizsgálaton? 5 éves kisfiamnak nem sikerült a grafó rész, nem tudta lemásolni a sormintát, meg nem tudta megtalálni a 2 egyforma gombát több közül.

Figyelt kérdés
Ezért elküldte az ovis logopédus erre a vizsgálatra. Fél 9-re kell majd vinnem, kb.11-ig tart majd. Mit csinálnak vele olyan sokáig? Egyébként itthon meg simán megcsinálja, úgyhogy fáradt volt, meg hallotta, hogy a többi gyerek már kint játszik az udvaron, és már ott járt az esze. Az összes többi feladatot átlagon felül teljesítette. Úgyhogy nem hisszük, hogy gond lenne, de elviszem, hiszen a gyermekem érdeke.
2014. jún. 3. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk nem kellett ilyenre mennünk, de fél füllel hallottam olyat hogy ott rengeteg feladat van amit néznek majd a gyermekeden ez egy részletes vizsgálat lesz, általában játékosan fog telni a dolog. De sajnos ennél többet nem tudok.


Ha valóban fáradt volt meg máshol járt az esze akkor lehet hogy azon a vizsgálaton kérdezni fogják hogy egyáltalán miért kellett oda mennetek ha minden rendben, szóval lehet már fél időbe el is küldik majd hogy minden rendben. De mindenképp menjetek el mert ott derülhetnek ki olyan dolgok amik a sima iskolain nem.

2014. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol vagy milyen "grafó" rész nem sikerült??
2014. jún. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5 évesen szűrik a gyerekeket az óvodákban. Amiket írtam feladatokat azok, nem sikerültek neki, tehát a rajz rész.
2014. jún. 4. 07:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, tudom, hogy szűrik a gyerekeket, (én is szűröm, logopédus vagyok, és a Szól-e-val), de az érdekelne, hogy ki csinálta a grafós, meg a gombás vizsgálatot a gyerekednél?
2014. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, értem. DE jó, hogy logopédus vagy. Az ovis logopédus csinálta, és egyáltalán nem tudta megcsinálni,a fent említett okok miatt. Mint írtam is ugye, itthon meg megcsinálta. Ezek miatt kell elvinnem a szakszolgálathoz, egy komplex vizsgálatra.
2014. jún. 4. 20:03
 6/6 A kérdező kommentje:
egyébként az oviban csinálta, kb. 20 percbe mérte fel a képességüket. Diszlexia gyanú miatt, nehogy majd suliba baj legyen.
2014. jún. 4. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!