Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismeritek ez a gyerekágyat?...

Ismeritek ez a gyerekágyat? Nekem nagyon tetszik, csak nem tudom, hogy mennyi ideig tudja használni? Elég az a kis leesésgátló rész? A 160X80-ast vennénk.

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 11. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vennék ilyet, mert a mesefigurát hamar megunja. Inkább egy sima ágyat és mesefigurás ágyneműt. Méretét tekintve kb. 6 éves korig, tovább nem igazán. Nagyon max 7.
2014. febr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon aranyos. Ha 160-ast veszel, azt kábé olyan 12 éves koráig tudja használni.
2014. febr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idősnek vennék? Szerintem ezen hamar leesik egy 2-3 éves gyerek, kisebb meg pláne. Jobb lenne nagyobb leesésgátlóval.
2014. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
A leeses gatlo az eleg magas, de az elofal es a hatfal nagyon magas, kepzeld el, ha Te foled is ilyen magas agyfal emelkedne?
2014. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
erről tényleg könnyen leesik. és mi van ha pár év múlva már ciki lesz neki ez a helló kitty-s figura?
2014. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A minta nem ez lenne feltétlen, van sokféle, inkább a formája miatt kérdeztem. 21 hónapos a kislányom neki keresek ágyat.
2014. febr. 11. 14:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik ez az ágy.

Kényelmi okokból a 6 cm-es szivacsmatrac tűnik a leírás alapján igen silánynak, de meg kell nézni élőben. Milyen huzata lenne annak a matracnak? Habszivacs, esetleg erősített szívacs (pl. kókuszréteggel stb.) vagy az a normál porhanyós szivacs- ez nem mindegy.

A legfontosabb része az ágynak a bordázata (mekkora súlyt bír el, milyen vastagok a lécek, hogy illeszkednek, mekkora felületen az ágykerethez- na és a szivacs az előbbiek miatt.

A díszítés inkább másodlagos legyen.


Ne haragudj meg kérlek, de én azt látom a kép alapján, hogy egy kevésbé igényes, vékony, leélfóliázott gagyi funérlapból összetákolt áru lehet, amire rálöknek pár, a gyerekek körében divatos matricát.


Inkább tömör fa (fenyő pl. jó és megfizethető)- az élfóliázás lehet, hogy pár hónap múlva fel fog törni, felválik.


A 140*70-es méret gyakorlatlag a nagyobb babaágy mérete, szerintem már egy kisovisnak is kicsi (kb. 110 cm egy 3 éves gyerek!).

Inkább 160-st érdemes venni, azért az egy pár évig kitart.

Viszont a mesefigura lehet, hogy addig nem. Ami most népszerű egy 3 évesnél, az már lehet, hogy ciki egy kisiskolásnál.


Szép napot.

2014. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez a leesésgátló szerintem nem elég. ez ár nagyobb gyereknek való.
2014. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi kapásból 90*200-as fenyő ágyat vettünk a fiamnak, ágynemű tartósat. Azt szoktam kihúzni, van benne sok paplan, ha leesik akkor sem üti meg magát. Volt már, hogy reggel ott aludt édesen :) szerintem fel sem ébredt rá, hogy egy szinttel lejjebb van. Azért szeretem, mert simán mellé tudok bújni, ha mesélek, vagy ha beteg és igényli, hogy mellé feküdjek. Később majd csak a matracot cseréljük. Amúgy a fenti ágyon nekem sem tetszik a leesésgátló, a legtöbb kisgyerek forgolódik, túl rövid.
2014. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Laca42 válasza:

Szia,

tán még nem késő. Ez egy nagyon gagyi ágy 1,5 centis bútorlapból normál élzárással. Itt gyártják, ami szerintem sok mindent elmond kép alapján is:

[link]


Amúgy utána néztem lengyelben gyártják, ott abban a sufniban, ha szerinted ott lehet minőséget gyártani...

2014. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!