Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan, hogy az emberne...

Létezik olyan, hogy az embernek egyik napról a másikra megkergül a gyereke?

Figyelt kérdés

15 hónapos a fiam, eddig egy kis angyal volt. Sosem sírt, játszott, evett, jól elvoltunk. Két napja mintha megkergült volna. Üvölt minden miatt, mint az őrült, nem eszik semmi normálisat (ma még tápszeren kívül semmit sem volt hajlandó megenni), semmivel nem lehet lefoglalni, mintha kicserélték volna.

Odanyújt valamit, ha elveszem, az nem jó, ha nem veszem el, az nem jó, ha felteszem, az nem jó, ha leteszem, az nem jó. Kitalálta, hogy nem hajlandó sehonnét lemászni (ágy, kanapé), állandóan vinni kell. Én már tanácstalan vagyok.

Nem hiszem, hogy fáj valamije, mert nem megállás nélkül ordít, csak ha éppen olyanja van. Hétfőn kapott oltást, de ettől kergült volna meg? Eddig nem volt ilyen gond.


2014. jún. 4. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a frontok miatt szokott elborulni mind2 agya.....mindent csinálnak amit nem lenne szabad,nyűglődnek,hisztisek,enni se igazán hajlandóan szót fogadni meg még annyira se,a kisebb (2 éves) olyankor jó,ha fél órát alszik napközbe
2014. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 15 hónapos oltástól az enyémnek hőemelkedése lett,úgyhogy attól is lehet.

Ha csak tápszert hajlandó enni akkor foga jöhet vagy valami betegség bujkál benne.

Vagy az is lehet hogy beindult a hisztikorszak...:)

2014. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is fog lehet, akkor nem szoktak folyamatosan sírni, hanem hullámokban, illetve akkor vannak evési gondok is illetve ok nélküli hiszti:)
2014. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kezdek én is fogra gyanakodni, bár már hetek óta úgy gondolom, hogy jönnek a hátsók, mégsem történik semmi. Ez meg egyik napról a másik napra berobbant.
2014. jún. 4. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!