Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 27 éves munkanélküli anyuka...

27 éves munkanélküli anyuka vagyok 4 éves kislányunk van. Már olyannyira elástam magam munka terén hogy embernek nem érzem magam? Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

szóval . nem dolgozom 1 éve de azelőtt dolgoztam minidg is most sajna a férjem miatt vidékre kölöztünk azóta itt nem tudok dolgozni Hajdú Bihar megye

nagyon rosz érzés hogy nem dolgozom szégyenlem a lányom előtt is.. amire ráadásul a férjem is rátsz érzteti velem hogy nem dolgozom és nem is ad pénzt eleget hogy neveljem a lányunkat.ő kamionozik magának mindent mevesz kaja pia. szórakozás én meg itthol szenvedek.magam hibáztatom hogy nem dolgozok és nem tudok magunknak pénzt keresni..de hát nem magam miatt van ..próbálok dolgozni de a közelbe nem kellek távolba pedig sok a bérlet, a férjem nem akar elköltözni. igy ez a megoldás is kilőve..

amit ad pénzt be kell számoljak mikor menyit költöttem hova més mért.

unom és utálom ezt deprszios vagyok..

ugy érzem el fogom hagyni..


2013. jún. 2. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

"úgy érzem, el fogom hagyni..."


Bennem csak az a kérdés merült fel, hogy miért csak most?

Nem vagyok az a típusú nő, aki lenyelné ezeket a dolgokat. Oda utazom, ahol munka van, ezt a bánásmódot pedig kikérném magamnak. Több önbecsülés, kevesebb depresszió! Ha ez a "férj" úgy sincs otthon, neki nem mindegy, hol laktok? Menj! Én mennék! N29

2013. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ha engem a férjem elszámoltatna,mikor és mit vettem,na és még a tetejében még elég pénzt sem hagyna itthon nekem,ja és mint írtad is,éreztetné velem,hogy nem dolgozom.....már régen elhagytam volna!Ne legyél depis,próbáld megoldani a helyzetedet.Ha elkarod hagyni a férjed,tedd meg.Munkát máshol biztosan találsz,a gyermeket oviba járatod.Ô meg csak hagy kamionozzon.
2013. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
régóta próbálom megtenni-.. nehéz lépni mert egyedül a gyerekkel nem könnyü ..de most fogok..már már. tényleg elhiszem hogy én vagyok aki semmirekellő és nem jol csinálok semmit ..amit ő szajkoz pedig világ életemben egy életvidám talpraesett nő voltam.nem tudom hogy tehette ezt velem.
2013. jún. 2. 20:20
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok,majd megtudja ha otthagyod!Kereshet magának vkit,akit ismét semmirekellônek nevezhet!!!
2013. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem mi a végzettséged?

Én is Hajdú-bihari vagyok,hátha tudnék neked

munkát találni. :)

A másik meg,hogy én már rég elhagytam volna ezt az embert.

Sokkal jobbat érdemelsz!!Te és a lányod is!

Merj lépni,hidd el te is jobban leszel!

25/L

2013. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
atz mondja hogy miattam nem tud pénzt gyüjeteni mert nekem fel kell éni mindet..ami megmarad.. nem tudom olyan nagy ügy ha valaki eltertja családodt ..persze segítenék én is ha tudnék..de itt nem tudok..és amugy is épp most épitkezünk .. és én itthol mint gey férfi .. falazok tető szerkzetet csinálok sittet hordok a családdal épitjük a házunkat.nem ülök és festem magam. mig ő dolgozik de ő ezt szemlélteti.olyan so havi 60 ezer forint kb ennyi at nekünk ..amit én szorok... szerinte..bocs a hibákért..
2013. jún. 2. 20:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

vannak olyan férfiak akik élvezik ha a nő függ tőlük és élvezik ha szenvedni, kínlódni látják, dehát a gyerek az más

a gyerekért ölni tudok, bár szerencsére nem kell

sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy

amúgy ha szereted a férjedet és ő is téged (bár nem tűnik úgy a leírtakból) biztosan meg lehet vele beszélni ami téged nyomaszt

de valóban tönkre mész ha sokáig várakozol, tegyél belátásod szerint és ne félj, ennél csak jobb lesz :)

2013. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
érettségi számítógép kezelő valutaváltó és jogi asszisztens nyelvvizsgával
2013. jún. 2. 20:27
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt írtad egyedül vagy a kislánnyal nincs segítséged!Akkr a család az ki akivel házat építesz?Meg ha ház építésbe vagytok,nem úgy készülsz hogy elhagynád a férjed.

Sajnálom a helyzeted,én ezt biztos nem tűrném.

2013. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom már sajnos eléggé belesüppedtél ebbe az állapotba, de ha már kezded elhatározni magad az jó. Keress egy jó munkát bárhol, ha megtaláltad költözz oda a gyerekkel és hagyd ezt a pasit a fenébe. Gyerektartást meg majd kapod tőle a kislányra, szerintem jobban is ki fogsz majd jönni anyagilag is. Drukkolok hogy bárhogy is, de rendeződjön az életed!
2013. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!