Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy oltják be a nagyobb...

Hogy oltják be a nagyobb gyerekeket? 3-4-5 évesre gondolok?

Figyelt kérdés
Ülve? Fekve? Lefogják őket? Vagy hogy zajlik ez? Kisbabáknál láttam,hogy lefogják őket.
2014. jún. 5. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hova kapják és gondolom őket is lefogják.

A lányom most kapta a 18 hónapos oltást, 2-en szorítottuk le míg a doktornő beoltotta. Ez gondolom később sem lesz így, bár szerencsére 6 éves koráig nincs már semmi kötelező oltás, így ezt megúsztuk.

2014. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 évesem a karjába kapta a kullancs ellenit, megbeszéltük... én fogtam a karját, hogy el ne rántsa.

ja állt.

ha fenékbe kapna akkor nyilván feküdne :)

2014. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zabmester ***** válasza:
6 éves fiamat leültették, kérték, hogy fogjam az egyik karját, dokibácsi mondta neki, hogy most kap egy szurit, de jár hozzá egy mese, elkezdte mondani a mesét, közben beadta a szurit. Nem volt se kapálózás, se sírás.
2014. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ülve, vagy állva, ha jól emlékszem. A lányom kapott kullancs elleni oltást is 2 és 5 évesen, azoknál szerintem leült, de a 6 éves kötelező oltásnál csak odaállt a doki elé, és megkapta a szurit a vállába. Nem kellett lefogni egyiknél sem.
2014. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 evesne kapta a kisfiam az MMR emlekezteto oltast. Igaz mi kulfoldon elunk de nagyon profi volt a noverke. Volt a plafonon 2 hatalmas bekas kep. Mondta a kisfiamnak, hogy az egyik bekat X-nek hivjak a masikat meg Y-nak es nezze oket es azonnal szolljon, ha X kidugja a nyelvet. :) A kisfiam meredt a bekakra es nagyon figyelte, hogy nehogy kidugja a nyelvet. Az noverke egy mozdulattal beadta a karjaba az injekciot. A kisfiam fel sem fogta. Nem kellett lefogni es sirni sem sirt mert a szuras utan meg 3 masodpercel is a bekat figyelte. Utanna nezett ra a karjara, hogy mi is volt ez. :) Pedig elott napokkal felkeszitettuk, hogy most megyunk szurira...,hogy ne erje kellemetlen meglepetes. Most 4 eves a kisfiam es nem vagyok benne biztos, hogy mukodne a bekas teoria. Szeritnem 5 evekenel mar tuti nem.
2014. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!