Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vettetek már a CCC-ben gyerekc...

Vettetek már a CCC-ben gyerekcipőt? Hogy állnak a garanciához, ha esetleg gond van a cipővel?

Figyelt kérdés
Szerdán (vagyis 5 napja) vettem egy villogós szandált a fiamnak, és az egyik fele már tegnap nem világított. Vajon vonatkozik ilyenre a garancia? Hiszen pont a villogás miatt vettem ezt...
2014. jún. 9. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, amit mi vettünk, annak az orránál levált a talpa kb. 2 hét után és kicserélték.
2014. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. jún. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Kettes!

Mindket hozzászólás baromsag. Az elso esetben a "meggondoltam magam" nem indok a cserére, a készpénz visszafizetésére meg plane nem. A masodik esetben meg gondolom szobaciporol van szó, abban nyilván nem megyünk az utcára. A zipzár mar problema, de arrol sem az üzlet tehet. Vissza kellett volna vinni megjavíttatni.

2014. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért vagyok bizonytalan, mert a cipőnek magának nincs baja, tehát mint cipő továbbra is használható. "Csak" a világítás ment tönkre. Ugyanakkor ha nem akarok villogósat, akkor nem ezt veszem meg 5600-ért, hanem egy egyszerűt 4000 körül...

Holnap megpróbálom kicseréltetni.

2014. jún. 9. 10:00
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Erre nincs garancia sajnos.

Sosem vennék a ccc-Ben cipőt, mert mindd műbőr

2014. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
visszaviszed, szépen kéred, tuti megmondják. Szerintem erre van gari.
2014. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as.

Én is vettem már felnőtt cipőt márkaboltban amire rá volt írva, hogy utcai viselésre nem alkalmas..

De nem szobacipő ettől még csak így védik le magukat.

2014. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Visszavittem...

Az eladó persze rögtön mondta, hogy a világításra nem vonatkozik a garancia. Mondtam, hogy ha ezt előre tudom, akkor nem ezt veszem meg azért hogy 3 napig villogjon. Elszaladt egyeztetni valakivel, majd közölte, hogy levásárolhatom, és ismét elmondta, hogy a villogásra akkor sem vonatkozik a garancia.

2014. jún. 10. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!