Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cumisüveg után miből issza a...

Cumisüveg után miből issza a 2-3 évesed a reggeli tejet, kakaót?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen iszik pohárból mindent.Sikerült elvennem tőle a reggeli,esti tejhez a cumisüveget. Mivel olyankor eléggé álmos,most bögréből issza,de szívószállal.Szerintetek így jó? 2 éves múlt
2014. jún. 17. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
AZ én lányom amúgy is imádja a szívószálat. Miért ne ihatná így? :)
2014. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam is 2 éves, még cumisüvegből issza, de múltkor anyunál aludtunk és itthon felejtettem a cumisüveget és csak csőrös itató volt nála. Abból is megitta, nem volt gond. Ha nektek jó szívószállal igya úgy.
2014. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

16 hónapos a lányom és kb 3 hónapja egyáltalán nem használ cumisüveget, hanem a szívószálas itatópoharat. Abból issza a kakaóját. Amúgy napközben a Kubunak van ízesített vize is annak a flakonjából szokott. Azt imádja. :)

Szerintem jól csinálod, az a jó ha elhagyja a cumisüveget. :)

2014. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiam már 10 hósan lerakta a cumisüveget, utána itatóból ivott 1,5 éves koráig, azóta bögréből vagy pohárból, csak utazáshoz viszünk itatót. Mondjuk én nem adok neki reggel tejet sem nehogy kakaót.
2014. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 éves a lányom, a reggeli kakaót még szívószállal issza. Nap közben nem, csak a reggeli megy így. Szerintem nem baj.
2014. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!