Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cumis kérdés! Lehetséges,...

Cumis kérdés! Lehetséges, hogy a 2 évhez közeledve lesz egy kisgyerek cumifüggő? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A kisfiam 3 hósan megtalálta a hüvelykujját, így elalváshoz cumit adtunk neki, egyébként nem volt rá szükség. Ahogy nőtt, főleg 1,5 éves kora után, egyre jobban elkezdte igényelni a cumit, most már az egész nap egy huza-vona, hogy ne lógjon mindig a szájában. Most tanul beszélni, és a cumival nem is értem, amit mond, ráadásul nem valami szép :( De nagyon szomorú nélküle, addig nyűglődik, amíg meg nem kapja. A figyelemelterelés csak akkor működik, ha valami nagyon klassz dolgot mutatok neki, egyébként nem :( Van valakinek ötlete, tanácsa, tapasztalata ebben?
2014. jún. 17. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Dettó, várjuk a válaszokat! :)
2014. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a függőség éppen hogy most alakul ki,mikor tudatába kerülnek,hogy mi is a cumi,hogy az egy pótlék,egy nyugtató,altató eszköz.Ha most nem szoktatod le,sanszos hogy később is nehéz lesz.Most töltötte a 3 évet a lányom,neki is a szájában lógna ám egész nap ha hagynám,de nem hagyom.Alváshoz megkapja,és ennyi,ha fel kel,tesszük a szekrénybe.Ő hallani sem akar róla hogy eldobjuk,ajándékért cserébe sem,nem kell se Mikulás,se Jézuska ajándék csak a cumi.Egyszer sírva kért,hogy ne vegyem el a cumit,mert nagyon szomorú lesz,na akkor elhatároztam,hogy alvásra addig használhatja amíg igényli.Legnagyobb bajunk ez legyen az életben.
2014. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én tegnap vettem el.Egy az egybe, sokan biztos kegyetlennek tartanak most,de szerintem így volt a legegyszerűbb,először volt egy 20 perces hiszti aztán elfogadta hogy nincs,este 10 perc hiszti aztán elaludt,ma várom a fejleményeket bölcsiből,de kitartok.Az okosok azt ígérik hogy 1 hét alatt túl lesz rajta(2,5 éves kisfiú anyukája)
2014. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!