Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mik azok a dolgok, amiket...

Mik azok a dolgok, amiket mindenképpen elvinnétek egy 5 napos tisza-tavi családi kikapcsolódásra 16 hónaposotok mellé?

Figyelt kérdés
kempingben leszünk, kis faviskókban! semmit nem szeretnék itthon hagyni! alap dolgok,mint papucs,törölköző, ruhák, wc papír, stb. persze tudom magamtól is. ez lesz az első családi kirándulásunk,szeretnék felkészült lenni!

2014. jún. 11. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szúnyogriasztó, mentőmellény
2014. jún. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
+ nurofen, itthon megszokott takarója, alvósai, evőeszköze, tányérja, poharai
2014. jún. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
+szemcsepp!
2014. jún. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szemcsepp? az minek?
2014. jún. 11. 08:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Nurofen, lázmérő, ORRSZÍVÓ PORSZÍVÓ. Ha a kempingben nem lesz porszívó, akkor venni kell kézit. Kullancs kiszedő csipesz, szúnyogriasztó, és én vinnék Calcimusc-ot, hátha allergiás valamilyen csípésre.
2014. jún. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hova mentek konkrétan? Ha ismerjük a helyet, könnyebb konkrét listát irni.

De pl gyógyszerek, fenistil, calcimusc, kötszer, sosem árt.

A tisza tóban sok sulyomtermés van a tó fenekén, bár a legtöbb strandon ezeket eltakarítják, egy-két darab ottmaradhat. (Vagy vicces kedvű gyerekek beviszik) Ezek ellen a gumi talpú szandi jó megoldás. Én egyszer beleléptem egybe, borzasztó hegyes a tüskéje.

2014. jún. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2 gyerek sem egyforma, az enyém nem bírja az ilyen természetes vizeket és szemcsepp nélkül sehova. :)
2014. jún. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor már értem a szemcseppet,köszi. konkrétan sarudi kempingbe megyünk,valami eurocamping a neve. úszócipője van,köszi,beteszem azt is. calciumuscot fel kell iratni gondolom,azt is jegyzem. nagyon jókat mondtok! kérek még :)
2014. jún. 11. 10:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Pont sarudon lépten sulyomba :P

A kaja borzalmas volt, és sok volt a darázs. A szállás viszont nem volt rossz, csak nagyon meleg volt.

A tanösvényt érdemes megnézni, és a kenutúra is jó program lehet.

2014. jún. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket,de a kenutúra egy 16 hónapossal nem igazán menne. és sajnos a tanösvény sem hiszem,h. érdekelné,pedig minket biztos! és kajakozni is nagyon szeretnék,de vagy egyedül megyek,apa és baba nélkül vagy sehogy,mert a gyereket nem lesz kire hagyni... eddig még csak fürdőzős játszóterezős pihenős kikapcsolódást terveztünk. pedig jó lenne szétnézni as környéken,túrázni,evezni. majd meglátjuk,hátha belefér valami.
2014. jún. 11. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!