Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Gyűjti még valaki a...

Anyukák! Gyűjti még valaki a szalvétákat manapság? Mármint a gyerekeitekre gondolok!

Figyelt kérdés

Találtam itthon sokféle szalvétát az elmúlt egy évből. (Karácsony, Húsvét, virágos) és nem tudom, mit kezdhetnék vele.


Arra gondoltam, odaadnám valakinek (vannak erre megfelelő oldalak természetesen, nem itt akarom), és ezért kérdezem, hogy gyűjti-e még valaki, vagy akár ki is dobhatom?:)


(Szájtörlésre ezek ugye nem alkalmasak, baromi idegesítő, hogy csak szépek, csak erre jók.)



2014. jún. 18. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ovinak is adhatod, azok nagyon jól felhasználják az ilyesmit. A miénkben egy csomószor csinálnak olyan kézműves foglalkozást, ahol a dekupazs technikát tanítják. Vagy egyszerűen csak kivágják belőle a mintákat és kartonra ragasztják a gyerekek. Tehát biztos örülnek a sokféle szalvetanak.
2014. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Decoupage tehnikát ismered? Szalvétatechnikának is hívják. Ha nagyon szépek és nem tudod kinek adni, akkor vegyél ragasztót és kreatívkodjatok belőle a gyerekekkel húsvétra, karácsonyra valamit.

[link]

2014. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nincsenek gyerekeim és nem szeretek kreativkodni meg lomolni egyébként sem:)


de jó ötlet az ovi, otthagyom az ajtajuk előtt:)

2014. jún. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!