Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Érdemes gyümölcscentr...

Anyukák! Érdemes gyümölcscentrifugát vásárolni?

Figyelt kérdés

Aki szeritn igen, miket szoktatok benne centrifugálni? Szeretik a gyerekek?

Az enyémek most nagyon rászoktak a bolti gyümölcslevekre, gondolom tele vannak tartósítószerrel, akkor már inkább friss gyümölcslevet igyanak.


2014. jún. 22. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleinte mi is úgy gondoltuk hogy jó ötlet. Aztán ahogy szokott rá a gyümölcslevekre, úgy szokott le az ételről. Egy éves gyerek képes volt meginni 2literrel egy nap, aztán nem evett semmit. Szó szerint semmit. Kénytelenek voltunk átállni a reggeli frissen facsart 2 narancsra, aztán cukormentes ital. Ahhoz meg nem kell centrifuga.
2014. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én fiaim nagyon válogatósak gyümölcsök terén, mi ezért vettük. Egyikük eszik almát, epret, málnát,mandarint, másik almát banánt, narancsot és mandarint. Az összes többi gyümölcsből levet készítek és úgy adom nekik. Néha zöldséget is belenyomok, répát, karalábét vagy káposztát, nem veszik észre szerintem mert megisszák.

90 %-ban vizet isznak, nem veszek gyümöcslevetcsak ritkán. Ami nincs itthon azt nem lehet meginni, így is ugyanannyi folyadékot bevisznek.

2014. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vettem és nagyon szeretem, kislányomnak csinálok mindenféle gyümölcslevet, olyan típust vettünk, aminek citrusprés feje is van, ez magunknak is jó, meg narancsdzsemhez :). Én adok gyümölcslevet és vizet is a kislánynak, mindkettőt megissza szívesen, és vannak olyan gyümölcsök, amiktől fáj a hasa, de a levétől nem. Amúgy macerás, és szerintem sokkal drágább, mint a bolti direkt préselt, sok a veszteség.
2014. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátunknál sűrűn használták a gyümölcs-centrifugát, de mindig zohoráltak, hogy az alkatrészeket nehéz elmosogatni.

Én egy magas pohárban botmixerrel oldom meg a gyümölcs pürésítést, több rost marad benne, könnyíti a székletet is...

2014. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!