Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekkel nyaralás Tunéziáb...

Kisgyerekkel nyaralás Tunéziában, vagy Egyiptomban augusztus végén? 2 és 5 évesek. Menjünk vagy ne?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha csak a gyerekek életkora tart vissza menjetek, hatalmas élmény lesz nekik is ! :)
2014. jún. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Én Egyiptomba semmiképp nem mennék. Több ismerősöm nagyon betegen jött haza. Egy meg is halt. Volt persze egy komoly alapbetegsége, de nyugodtan élhetett volna még azzal sokáig. Ott összeszedett egy fertőzést és már nem tudott kilábalni belőle. De más életerős, fiatal, egészséges ismerőseim is borzasztó állapotban jöttek haza.

Tunéziába sem mennék ilyen kisgyerekkel, inkább ha nagyobbak lesznek.

2014. jún. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyet ertek a masodikkal, en meg csak olyannal talalkoztam aki vmit benyelt es beteg volt mar ott vagy ugy jott haza. Egy ilyen nyavalya meg egy felnottnek is gaz, nemhogy ket kisgyerejnek. En tutira nem mennek.
2014. jún. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tunézia még csak-csak, de Egyiptomba én sem mernék kisgyereket vinni. Mi 2x voltunk, de mindkétszer összeszedtünk hasmenős vírust, hát nem volt kellemes. Ráadásul iszonyat nagy a hőség ott nyáron.
2014. jún. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyik se. Inkább Töröko., Görögo. bármelyik szigeten szuper idő van augusztus végén.(engem nagyon nem ragadott magával Tunézia, annak ellenére, hogy más arab államban is jártam már, ami nagyon tetszett)
2014. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Babeli Zurzavar ***** válasza:
5szor jartam Egyiptomban, egyszer sem lett semmi bajom, pedig buvarkodni mentunk es a buvarhajon etkeztunk... en belevagnek, mindket orszagot imadom!:-)
2014. jún. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is inkább Törökországba mennék, a körülmények sokkal jobbak ebből a szempontból. Egyiptomban még 5*-osban is el lehet kapni betegséget, a szüleim minden alkalommal úgy jöttek haza. Töröko-ban nem volt ilyen, mi is voltunk ott kisgyerekkel, Egyiptomba, Tunéziába semmiképp nem mennék.
2014. jún. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is máshová mennék, a zöldséget, gyümölcsöt csapvízben mossák, a búvárkodástól mi bajod lenne? Én ügyeltem például mindenre, de a jégkocka elkerülte a figyelmem. Bár mi megoldottuk alkohollal, de gyerekekkel nem itatnék azért.
2014. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ezekben az országokban még a fagyi sem biztosnágos amit ugye a gyerekek azért szoktak kérni :-) én nem mennék, mi felnőttként voltunk párom megbetegedet igaz megúszta hasmenéssel. de egy másik pasi úgy elkapta a hányós részt is hogy arra sem emlékezett, hogy járt a szfinxnél...ilyen kicsi gyyerekekkel semmiképp nem mennék. ha meg ti akarjátok látni mindenképp menjetek gyerek nélkül
2014. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sem kockáztatnám meg. Nekünk is van egy 2 éves lányunk, de én tuti nem vinném egyik országba sem. Egyiptomba mentünk nászútra 5*-os szállodába, és az ottani dokinál kötöttünk ki egy-egy infúzióra + gyógyszereket kaptunk. Igaz másnap már teljesen jól voltunk. Vittünk itthonról gyógyszert, amikor megmutattuk a dokinak, hogy miket szedtünk (persze semmit sem használt), hát elmosolyogta magát, és legyintett. :) Emiatt én nemhogy a lányommal, de még nélküle sem mennék vissza. Félek, hogy megint elkap a "fáraó átka".

Menjetek inkább valami görög szigetre (Korfu, Zakynthos, Rodosz). Ezek nálunk is szóbajöttek idén nyárra. Bárhova is mentek, jó nyaralás kívánok!

2014. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!