Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerkőc orrmandula műtétjéért...

Gyerkőc orrmandula műtétjéért fogadott orvos mennyit kért (ha kért), illetve mennyit adtatok? És mikor? Előtte vagy utána?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fogadott orvos akkor értelemszerűen kér és meg is mondja nem?
2014. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magánrendelésen beszéltük meg a műtét részleteit, hogy ő műti és hogy mikor. Én nem kérdeztem, ő nem mondta hogy ez pontosan mennyibe fog kerülni. Egyébként is, munkaidejében végezte a kórházban, tehát amikor egyébként is műtött volna valakit. Szóval nem gondoltam, hogy rá kellene kérdeznem (most már bánom). Egyébként már túl vagyunk rajta, csak kíváncsi vagyok, vajon mit szólt a húsz ezernek a borítékban (utólag adtam, és még ezután megyünk majd kontrollra)
2014. jún. 25. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor befeküdtünk a műtét előtti napon, akkor kérdeztem meg az oszt.vez. főorvost, hpgy megműtené-e a lányom.

Amikor kontrollra mentünk vissza, akkor fizettem neki 15e ft-ot.

2014. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én semmit nem adtam ,és nem is kért a fiam füll orr gégésze .még is normális volt mütét után és a kontrolon is .
2014. jún. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is célzottan egy adott orvost akartam. Elvállalta, megműtötte, jól sikerült. Már a műtét napján nem horkolt éjszaka a kisfiam. Másnap hazamehettünk. Kontrollra 5 nap múlva lettünk visszarendelve, mindent rendben talált. Én otthon két tízezrest tettem a borítékba. Letettem az asztal sarkára búcsúzáskor (úgy hogy ő is lássa) egy nagy, hangsúlyos köszönömmel. Nem tiltakozott...
2014. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!