Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pelenkát újra? 3 éves 8...

Pelenkát újra? 3 éves 8 hónapos fiam éjjel és már a délutáni alváskor is újra bepisil. Éjjelre visszaadtam rá a pelust, kb.2 hétig. Most kérte, hogy ne adjuk rá, mert nem fog bepisilni. Ennek ellenére minden reggelre csurom víz az ágya. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is előfordul.Mi azt csináltuk hogy mikor azt mondta nem kell pelus akoor hagytuk és megmondtuk neki hogy ha reggel pisisen kelsz megint kapod.Reggel csurom viz volt minden és este kapott pelust ez kb. 3 hete volt most rájött hogy ha bepisil este akkor jön a pelus.Ma már nem kell neki mert felkel és elvégzi a dolgát.
2010. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja ha a pelusnál hisztizik akkor is ráadtuk mert mi elöre szoltunk.a lényeg hogy ne engedd hogy levegy magárol.Hamar megtanulja hogy egyszer felkellni pisilni mint a pelusban szenvedni egész este.
2010. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen a lányomnál, mikor elkezdett oviba járni. Az oviba bepisilt, otthon soha. Szólt az óvónő, hogy szobatiszta gyerek mehet csak oviba, de az én lányom egy héten háromszor is bepisilt az oviba. Én mondtam, hogy nyáron már teljesen szobatiszta volt, úgyhogy nem tudom mi a gond. Egyik nap már üvöltés is volt ovi menés előtt, mire a gyerek kibökte, hogy fél az oviba, mert az óvónő ráütött, mert nem tudott aludni. Na én közöltem az óvónővel, hogy ha még egyszer előfordul, még a diplomájától is elbúcsúzhat. Én is pedagógusnak tanultam.
2010. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Előző vagyok. Csak arra akarok kilyukadni, hogy lehet, hogy a tied is szorong valamitől. Ha kideríted az okát, a bepisilés is el fog múlni.
2010. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg tesó érkezik?
2021. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!