Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyaralás: Ti hova vinnétek...

Nyaralás: Ti hova vinnétek szívesebben gyerkőcötöket fürdeni, Balatonba vagy szállodai medence, strandfürdőbe? Hol tartanátok kevésbé a fertőzésveszélytől, megbetegedéstől?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a Balaton átúszás kapcsán a tömeges megbetegedésre, bevinnétek-e a vízbe nyugodt szívvel kisgyereketeket (1-6 év pl.). Mi mondjuk múltkor épp 4 csillagos szállodában a fürdőben szedtünk össze valamit, pöttyös lett a kislányom. (2 éves)Most akkor mi a jobb Balaton vagy szálloda-strand vize?
2014. jún. 30. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bárhol összeszedhetnek bármit, de azt mondják, hogy a természetes tavak jobbak, mint a medencék. Én terhesen a Balatonban fürödtem, de erről is megoszlanak a vélemények.

A Balcsiba simán bevittem volna őket többször is, ha lett volna rá lehetőségem tavaly nyáron, csak egy hetet tudtunk ott tölteni, de nagyon jó volt, semmi betegség. Télen viszont a wellness 2. napján már köhögtek és lebetegedtek tavaly. Most is szállodában vagyunk 2. napja, még nem betegek, már jobbak vagyunk :) Nem lehet tudni. Bár az uszodaszemölcs a medencékben jobban terjed, de sosem lehet tudni. A gyerek az gyerek, mindent a szájába vesz, issza a vizet, főleg ha a vízalámenést gyakorolja. Én sűrűn mosatom a kezeit, ennyit tudok tenni. Menjetek oda, ahol szívesebben vagytok. A Balcsi csak jó időben jó, egy szállodában legalább az idő miatt nem kell aggódni....

2014. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Balatonba vagy más természetes tóba vinném.
2014. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Balaton
2014. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Jégtánc ***** válasza:
Balaton
2014. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mivel en egy (jo hiru) szallodaban dolgozom, en a Balatont ajanlanam, mert tudom milyen dolgok tortennek egy szallodaban (medence, etterem stb.)amiket egy vendeg nem lat, de jobb is,mert akkor bezarhatnanak a szallodak... Annal a Balaton csak tisztabb lehet
2014. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Balaton
2014. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Június 15-e óta vagyunk lenn a Balatonnál én terhesen fürödtem a tóban a fiam 5 éves, semmi bajunk nem lett (nincsenek haltetemek sem)
2014. júl. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! A Balaton nyert! :) Szerintem oda megyünk nyaralni! Kedves utolsó, Ti Balaton melyik részén vagytok lent? Mi Keszthely környékére indulunk.
2014. júl. 1. 21:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó döntés ;) ! Jó nyaralást ! A lányunk életében először a Balatonban strandolt 13 hónapos korában .Azóta is a természetes vizeket részesítjük előnyben Magyarországon (Balaton ,Velencei tó) . Egy kezemen megszámolom hányszor mentünk medencés strandra .(A lányunk 9 éves múlt )
2014. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Keszthelytől 20-30 km-re a déli parton.
2014. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!