Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Párom a kisfiam ágyát saját...

Párom a kisfiam ágyát saját maga akarja készíteni. Akik ugyanígy maguk által készített ágyban altatják a csemetéiket, azok milyet készítettek?

Figyelt kérdés
Tudtok segíteni a méretekben hozzá? Nagyjából fél év múlva szoktatnánk át, szóval bőven van rá ideje, még kiságyban van a pici.
2010. jan. 5. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem írtad, hány hónapos a babád!

Az én kislányomnak már csinált a férjem egy ágyat, de keskeny lett 70 cm és most csinálhat egy újat, ezt meg átalakítja tv-állványá!

Mi olyat csinálunk, hogy kb 60 cm magas lesz az alja, fele fiókos az lesz az ágynemű tartó, a másik fele meg nyitott lesz az oldala és a játékautóit tolhatja be alá. Lesz a végén egy-két lépcső a le-felmászás segítsége miatt. 90*200 cm lesz én varrom a falvédőt hozzá, lesz rajta természetesen korlát is, mert imád forgolódni, de leszerelhető lesz, ha már később nem kell neki.

Üdv egy 19 hónapos kislány anyukája aki 25 hetes kismama is.

2010. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Húú ez nagyon jól hangzik!:) A méreteit tekintve mi is ekkorára gondoltunk. Nagy pofátlanság lenne ha kérnék egy fényképet róla ha elkészült? Mikor készíti a párod?
2010. jan. 5. 20:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, hogy a fiam most 1 éves, és olyan másfél-2 évesen próbálnánk átszoktatni.
2010. jan. 5. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Este az elsőről is tudok fényképet küldeni, amit most használ ideiglenesen. Azon igaz nincs korlát, hanem két szék és egy szivacsmatraccal védjük a leesés ellen és egy dobozon mászik fel, de nagyon imádja!

A másodikhoz, pedig ha minden jól megy akkor jövő héten veszünk faanyagot meg matracot és 1-2 héten belül állni fog meg én is beindítom a varrógépet akkor max. 2-3 hét és teljesen készet tudok küldeni.

Üdv egy 19 hónapos kislány anyukája aki 25 hetes kismama is.

2010. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor ha tudsz képet küldeni mindkettőről akkor megköszönöm!:)Szia
2010. jan. 6. 18:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam levelet, megkaptad? Mindenesetre ide is leírom az e-mail címemet: katka.26@citromail.hu
2010. jan. 9. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!