Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tehéntej helyett milyen...

Tehéntej helyett milyen egészségesebb tejet adhatnék 2 éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Elég sok rosszat hallani a tehéntejrol, hol lehet venni más fajta tejet és kb. mennyibe kerul?
2014. júl. 1. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Van mandulatej rizstej szójatej szinte mindenhol kaphatóak.
2014. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2 évesnek is lehet ezeket adni? Nagyon drágák?
2014. júl. 1. 15:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nem olcsók 500ft körül van egy liter és szerintem nyugodtan adható hisz a tejérzékeny gyerekek is ilyet isznak!Neten keress rá!
2014. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Én junior tejitalt adok a 2 éves lányunknak. Szójatejet semmiképp nem adnék, még felnőttként sem innám meg. Nagyon sokan allergiásak rá, csakúgy, mint a magvakra, tehát mandulatejet sem adnék. A rizstej meg rizslé. Ezeknek a mag-, rizs-, zab-, stb. "tejeknek" semmi köze valójában a tejhez. Én szeretem, mert én sem ihatok tejet és jó a kávémba beletenni egy kicsit az íze kedvéért, de egy gyerek esetében nem helyettesítik a tej tápanyagait.
2014. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Én is tejitalt adok, azokban van vitamin is.
2014. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet kiprobálom a tejitalt, csak nem tudom, hogy meginná-e, mert tápszert soha nem kapott, szoptattam két éves koráig, de azota nagyon rákapott a tehéntejre.
2014. júl. 1. 15:38
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Próbáld ki a kecsketejet. A kecsketej összetétele hasonlít legjobban az anyatejéhez, sokan 8 hónapos kortól már ezt adják. Tele van vitaminnal, amit a kecske megeszik az mind benne van! Ha például megeszi a kecske a parlagfüvet és megisszuk a tejét akkor megszünteti a parlagfű allergiát. Én is innám, de nem szeretem az ízét. Próbáljátok ki!
2014. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Semmi baja nem lesz a tehéntejtől,ezen kívül ami még jó a kecsketej.
2014. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha van lehetőséged inkább válaszd az igazi tehéntejet mint a bolti tejitalt.

Mi kecsketejet adtunk a lányunknak.

2014. júl. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A tejital nem az a tejital, amit megveszel a boltban, hanem a junior tejital, amit ugyanúgy kikeversz, mint a tápszert, utolsó. Ezek tele vannak vitaminnal.
2014. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!