Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dolgozó, kisgyermekes anyukák!...

Dolgozó, kisgyermekes anyukák! Megtapasztaltátok már milyen ha autóhoz vagytok szokva és kénytelenek vagytok nélkülözni valamiért egy időre?

Figyelt kérdés

Nálunk nagyon rossz a közlekedés, ezért évek óta autóval járok (3 műszak, ovi másik városban, mi falun élünk).

Teljesen elveszettnek érzem magam autó nélkül, pedig egy ideig nélkülözni leszek kénytelen.


2014. júl. 1. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nállunk egyszer volt olyan hogy Apa autója elromlott,napokig nem vitte el szerelőhöz mert cart rá de ő meg vidéken dolgozik így egyszer hajnalban(mikor még én is aludtam) elvitte az én autómat dolgozni!Én ezzel csak akkor szembesültem mikor fél 8-kor vinni akartam bölcsibe a 2 évest én meg rohanni dolgozni!

"Flpattantunk" biciklire,azért tett m idézőjelbe a felpattant mert akkor kb 28-30 hetes terhes voltam a kistesóval!!!


A belem majd kiköptem mire odaértünk a bölcsibe és még én a munkába!No szidtam is a férjem mint állat!Este meg is kapta a magáét!Másnap mint a kisanygal vitte szerelőhöz az övét!

De tényleg akkor bőgni tudtam volna a dühtől!!!

2014. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen egy-két hétig, szörnyű volt, tőlünk is minden nagyon messze van, én 20 km-re dolgozom. Semmi közlekedés, a gyerekeket vonszoltam, sokkal előbb kellett indulnom, sokkal később értem mindenhová...és a bevásárlás. :(
2014. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!