Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen immunerositot adtok...

Milyen immunerositot adtok 2,5 es 5 eves gyereketeknek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:

FLP-s(Foreveres)Berry aloe vera gélt meg Kids tablettát plusz probiotikumot!Ezek alaphangon!

ha netán kezd folyni az orruk vagy kicsit köhécselnek akkor szintén Foreveres Propolisz tabletta plusz fokhagyma kapszula!

2014. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Béres actival kid, ősztől tavaszig :)
2014. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én csipkerózsa áltermést (csipkebogyó) áztatok, és azt kortyolgatja nap közben. Ha náthásabb isőszak van, vagy az oviban meglenik egy-két köhögős, akkor reggel este 100 mg C vitamint adok, vagy rágótablettában, vagy lenyelősben, mert már azt is be tudja venni.

Ja, és a D vitamin is nagyon átértékelődött.

Én minden nap adok neki 1000 Nemzetközi Egységet.

2014. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Immunotrofina!
2014. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MCsperX válasza:

D Vitamin!


igaz, az enyém 10 éves....

Amikor télen beteg lett, minden este kapott 14 csepp Vigantol olajat a nyelvére, és a szokásos 1,5 hét gyógyulás helyett kb. 4 nap alatt rendbe jött. Aztán elkaptam tőle a vírust, és én is elkezdtem a Vigantol olajat csepegtetni magamnak, és én is néhány nap alatt helyrejöttem, a szokásos tünetek enyhébbek voltak.

Azért merem ajánlani, mert tapasztalatból tudom mondani, hogy tényleg használ.

2014. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MCsperX válasza:
Bocsi, elütöttem, nem 14 cseppet, hanem 4 cseppet kapott!!!
2014. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Semmit, kiskora óta hagyom mászkálni a földön, tollpárnán alszik, nyúzza a kutyát-macskát, és amikor lehet, kiteszem a kertbe játszani. Így a szervezete találkozik minden allergénnel, és még időben megtanulja, hogy nem kell túlreagálni a dolgokat. Így nem alakul ki semmilyen allergiás reakció. Ja, és a fertőtlenítést felejtsd el, meg a mindenféle mesterséges szart. Adj neki enni mindent, amit megkíván, így az ételallergiát is kilövöd, és a baktériumokkal is a saját immunrendszere veszi fel a harcot. Nekem 4 gyereken bejött, senki semmire sem allergiás.
2014. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Még egy apróság: Ha minden köhintésnél gyógyszer és tápok után kapkodsz, nem fog kialakulni a saját immunválasza, és ezzel teszed tönkre a kicsit. Igenis hagy legyen néha taknyos, a láz és az orrfolyás -bár kegyetlenségnek tűnik, de gondold végig- a szervezet védekező és öntisztító rendszerének működése. Persze nagyobb láz, stb esetén mindenképp irány a doki.
2014. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!