Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lepkefogó elefánttal mennyire...

Lepkefogó elefánttal mennyire vagytok megelégedve?

Figyelt kérdés
Meg vagytok vele elégedve? Csak extra erős elemekkel élvezhető a játék vele? Vettünk hozzá a helyi százas boltban bébielemet, de alig fújja fel a lepkéket.
2014. júl. 7. 19:17
 1/10 A kérdező kommentje:
lepkefújó elefánt (rosszul írtam a kérdésben) :-)
2014. júl. 7. 19:17
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Betéptél? :)
2014. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyenre gondoltam kedves válaszoló!:-) Biztos kisgyerekes anyuka vagy, csak olvastad a kérdést, de azt se tudod, miről van szó! De azért köszönöm a hozzászólásod okostojás!

2014. júl. 8. 07:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Jópofa játék lenne, de vadonatúj, erős elemekkel fújja kb. fél óráig rendesen, utána alig.

Nem érdemes bele venni az elemeket, adapteres megoldáson érdemes elgondolkozni.

Én megbántam, hogy megvettem.

2014. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor hiába veszek bele drága Duracell elemet, ha azt is leszívja rögtön. Köszönöm a választ, még írjatok akiknek van!
2014. júl. 8. 13:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekunk is van ilyen elefantuk es ahogy a masodik valaszado irta mi duracell ujratoltos aksikat teszunk bele. Ejszaka tellnek az aksik es igy teljesen jo.

Amugy eredetileg az aksikat egy autoversenyzo jatekhoz vettuk mert ezzel egesz nap jatszik a kisfiam es nem lehetett birni elemekkel.. Tisztara meg van erte orulve. Szerencsere kiderult az elefanthoz is ugyan ilyen meretu elem kell. Igy jo hozza.

Az elefantal akkor szokott inkabb jatszani a kisfiam ha vendeg gyerekek vagy kisbratok jonnek latogatoba. Olyankor gyakran elokerul.

Igaz mi kulfoldon elunk de a duracell aksi toltot 4 toltheto elemel vettuk atszamitva 4ezer forintert. Es nemcska az elefanthoz jo. Erdemes elgondolkodni.

2014. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Kár hogy nincs humorod elég sanyarú gyerek lesz...
2014. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
off:6-tól kérdezném milyen az a autósjáték amiért meg van őrülve a fiad?,Linkelni tudsz esetleg??
2014. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak adapterben érdemes gondolkozni, mi is azzal használtuk, nem lehetne győzni elemekkel.
2014. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is elgondolkoztam rajta, hogy adapterrel, csak hát áramról menjen egy gyerekjáték, lehet én aggódom túl, de mondjuk még úgy is együtt játszunk vele, akkor meg lehet jó megoldás lenne.
2014. júl. 10. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!