Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért jobb a tehéntej, mint a...

Miért jobb a tehéntej, mint a (Milumil, Milupa. Stb) tejital?

Figyelt kérdés
Persze 1-2 év körüli gyerekeknek.

2014. júl. 8. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán olcsóbb. Nyugodtan adj neki tejitalt, ha jónak látod, és bírod anyagilag.
2014. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

14 hós, Milumil tejitalt adok neki, egy ideig még ezt is szeretnék, de néhányan úgy néznek rám, mint egy UFO-ra.

Na meg az itt válaszolók közül is sokan úgy gondolják, a tej jobb.

Kíváncsi vagyok, miért gondolják így.

2014. júl. 8. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:

figyelj, ez nem jobb meg nem jobb kérdése szerintem.

a tejital is tehéntej, csak a tejfehérje szét van bontva benne.

az 1-es tápszerben nagyon, a 2esben még eléggé, a tejitalben pedig már alig. szinte sima tehéntej, annyira pici már a módosítás, de persze plusz vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz. ami tök jó, de ha egy gyerek tényleg jól táplálkozik, eszik sok gyümölcsöt, zöldséget, az ételek egészségesen vannak elkészítve akkor ezek feleslegesek, egyszerűen ezeket a plusz vitaminokat kipisili mert nincs szüksége a szervezetének.

arra meg szerintem felesleges annyit költeni, mert sokkal drágább mint a tej

2014. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én 2 éves korig adtam a lányomnak tápszert aztán meg fogyasztásra kész tápszert.
2014. júl. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jobb. A mai ajánlás szerint nem kellene tejet adni 3 éves korig. Az egyetlen ellenérv a tejital ellen, amit valaha bárkitől is hallottam az az ára.
2014. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jobb, de lehet már nem issza meg. Mi így jártunk, megvettem a tejitalt a kék színű dobozos milumilt és nem kellett, aztán vettem banánosat talán milupa volt, az sem kellett. Így tejet adtam, de az sem kell...... szóval kakaó lett a megoldás. Ez van, majd remélem azért a tejet is megkedveli.
2014. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert a tejitalok ipari cuccok, semmi természetes nincs bennük. Vedd csak a fáradtságot, olvasd végig az összetevőket, guglizz rá azokra, amiket nem ismersz...

Nyilván, az UHT fél évig tartós dobozos "tej" sem tej, az ízéről meg már ne is beszéljünk.


Házi tejet szerezz be, az a legjobb.

2014. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!