Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tehéntej kérdés! Adhatom...

Tehéntej kérdés! Adhatom minden este? 18,5 hónapos kisfiú.

Figyelt kérdés
Lassan 19 hónapos a kisfiam, tehéntej bevezetésével nem volt baj. Hetente kb 4-szer kap 2,5 dl tejet, kakaót. De nem este, lefekvés előtt. Tápszert igényli még, ezt kapja esténként, de elég drága, és ha nem lenne baja tőle, lefekvés előtt 2,5 dl, (vagy kevesebb, mikor hogy "éhes") tehéntejre váltanék helyette. Tejitalt próbáltam, nem issza. A védőnő mondta, hogy nem kéne még ennyi sokat adni, főleg mindennap, éjszakára. Tapasztalatok?

2013. okt. 12. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:

mi elég sokáig tápszereztünk mert allergia gyanún volt. 20 hónaposan levették róla, akkor azt csináltam, hogy reggel tejet kapott, este tápszert (2,5 deci).

mikor lefogyott a tápszer (kb. 1 hét) onnantól reggel este tejet ivott, este gyakran repetázik is, így van, hogy 7-8 decit is legurít.

4 éves, semmi baja.

szerintem nyugodtan. igazából allergia szempontjából tök mindegy, hogy heti 1decit vagy napi 1 litert kap, nem attól alakul ki

2013. okt. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 éves korátol kap a lányom tejbol csinált kakaot ,adig tápszert ivott .
2013. okt. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor meg fogom próbálni. Igazából csak attól tartok, hogy nehogy megterhelje éjjel a hasát.
2013. okt. 13. 07:26
 4/4 anonim ***** válasza:
1 éves kora óta kap tejet,sokszor még éjjel is felkelt másfél éves koráig és kért,így aludt vissza,akkor már nem szopizott.éjjel csak sima tejet kapott,nem kakaót.
2013. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!