Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bogyó és Babóca könyvek! Mi a...

Bogyó és Babóca könyvek! Mi a kedvenc?

Figyelt kérdés
3 és fél éves a kisfiam...most kapott rá a mesekönyvre, és mivel a mesét imádja gondoltam veszek neki 1-2 könyvet is! De nem tudom melyiket! Nálatok mi a kedvenc Bogyó és Babócából?
2014. júl. 10. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mellé nem foghatsz egyikkel sem,mindegyik nagy kedvenc,mindegyiket egyformán szereti.
2014. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 éves, és imádja őket. 4 db van neki már. Most majd a Bogyó és babóca évszakok könyvét fogom neki megvenni.
2014. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a kedvenc a Világot lát-ból a tengeri kaland,és az Évszakos könyvből a palacsintasütés,és az épít-ből a Gömbi tornya. (4 éves a kisfiam)

Javaslom az újabb könyveket,mert a régiek megvannak mesefilmekben is. (pl.kertészkedik,társasjátéka,alszik,rajzol) :)

Nekem borsózik a hátam az Anna,Peti,Gergő könyvektől...de mind megvan :( és esti program mindig az olvasásuk,nem tudja megunni a kisfiam...esetleg,ha érdekel,akkor a Gergőkönyv és a Petikönyv fiús történetekkel van tele :)

2014. júl. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bogyó és babóca a levegőben, az a kedvenc.
2014. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A piros bicikli:)) már a könyökömön jön ki:)meg a sün Soma szülinapja:)))))űűűűűű
2014. júl. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, nekünk már mind megvan. Bő egy éve ez a favorit, így mindenkitől kapott a fiam. És szépen lassan összegyűlt mind. Én igazából mindet kedvelem, bár nekem is a könyökömön jön ki. Az utolsó, az évszakos most a menő.
2014. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!