Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 és fél éves kislányomnak...

3 és fél éves kislányomnak érdemes még Bogyó és babóca könyveket venni? Már elég rég óta APG-t olvasok neki, de most megint BB volt a soros, és azt mondta, hogy szeretne még. És a többi verses könyvet érdemes megvenni? Pl cini-cini muzsika, stb?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak alapdarabok, amit megveszek a lányomnak, de amiben bizonytalan vagyok, hogy érdekli-e még, ráadásul drága is, azt inkább könyvtárból kikölcsönzöm.
2014. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha szereti akkor vegyél neki ,nálunk is van bogyo és baboca de sok más mese könyv is .
2014. júl. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fiam 6 éves, 4 évesen mondott le a B&B könyvekről, mondta, tegyük el tesónak. Most 20 hónapos a kislányom, még nem köti le ez a történet hosszan, max 2-3 oldalig, de a most 6 éves miatt is olvasom, sőt két újat is vettünk nemrég. Ha nem gond a vásárlása, vedd meg, elfér a polcon.

A másik kérdésre: A Cini cini muzsika és az Icinke Picinke "kötelező darab szerintem ugyanúgy, mint később a 77 magyar népmese című.

2014. júl. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszik neki, akkor vegyél. Egyébként mi is könyvtártagok vagyunk és nagyon -nagyon örülök, mert olyan jókat találtam, amiről előtte nem is nagyon hallottam, illeve sok olyat is kivettünk ami közismert.


Amik pl. bejöttek: Bartos Erika: Hoppla Meséi, Berg Judit: Hiszti Mesék, Boribon mesék, Kockásfülű nyúl, Janikovszky Éva: Én már óvodás vagyok.


Hatalmas sláger a két hangoskönyv is: Szepesi Mária, Pöttyös Panni, Lázár Ervin: A hétfejű tündér.


Csak azért javaslom ezeket, mert néha úgy éreztem, hogy még egy BB és kiugrok az ablakon. Nagyon aranyos mesék, de 100x, kicist uncsi. A fentiek, mind nagyon tetszettek, az én már óvodás vagyok kicsit komolyabb szövegezésű, de felnőttként is szórakoztató volt. Ugyanzet tudom mondani a hétfejű tündérről, de az meg elképesztően fantáziadús szerintem!


Verses könyveket is szoktunk kivenni, habár többnyire azt megvesszük foglalkoztató könyv formájában, ahol kapcsolódik hozzá képanyag, vagy valami számára érdekes dolog. Valamint "ismeretterjesztő" könyveket is néha kiveszünk a Mi micsoda minisorozatból.

2014. júl. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ismerős téma, csak én az APG-től mászok falra.. :D

Természetesen nálunk is van más ( 2 APG, és 3 BB), ezen kívül Van micimackó könyvklubból az első, több állatos mese, 1-2 ismeretterjesztő, télapós leporellók, mondókáskönyv. ( párom szerint rengeteg van). Most börzén néztem 15 db-s micimackós kklubos könyveket elég olcsón. Valamint Disney kklubos könyveket hangos cd-vel szintén jó áron. De szeretne A kérdésben felsorol mesekönyveket is, valamint mondókásat. ( szóval ezek szerint van értelem, csak Apát kellene meggyőzni! :D )

2014. júl. 7. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!