Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislánynak mit vennél...

2 éves kislánynak mit vennél a szülinapjára? Hasonló korú gyermeked mivel játszik szívesen?

Figyelt kérdés
Duplója és gyurmája van, a többi játékát úgy látom most már kinőtte. Írhattok olcsóbb és drágább játékokat vegyesen.
2014. júl. 11. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Dominot, kirakót, színezőkönyvet, könyveket, babát, szerepjátékokhoz kellékeket.


Az én lányom ezekkel játszott sokat.

A könyv meg születése óta a kedvenc. Neki már csecsemőkorban is mesét olvastam.

2014. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lakásban felállítható játszósátrat fogok venni a lányomnak 2 éves szülinapjára.
2014. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyár van: homokozó szett? hintaló? kismotor? felfújható kismedence? műanyag talicska lapáttal, gereblyével ha kertes házban laknak.
2014. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a futóbicikli a sláger (áprilisban volt két éves). Továbbá a betonkréta, illetve ennek házi verziója: ikeás szobában felállítható tábla, krétával.

Könyv - már rendes mesélős is jöhet, nem csak a kifejezetten sok képes, hanem olyan is, amit főleg olvasok. Illetve a mondókás könyvek - érdekes, a bátyja most 4 évesen kezdett mondókázni, a lány már két évesen vevő rá.

Még amit nagyon szeretnek mindketten: van gyerekméretű nyújtófájuk és gyúródeszka, és amikor sütök valami, ők is dolgoznak, kiszúrják, gyurmázzák belőle a pogit, csigát, stb-t rajta. Imádják.

2014. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!