Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most kezdtük az óvodát, és az...

Most kezdtük az óvodát, és az óvónéniket kiakasztom a kérdéseimmel, ha mindig megkérdezem, hogy evett-e, aludt-e normálisan?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha lenne probléma a csemetével,akkor azt elmondanák:)

Ne aggódj!

2011. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
ondhatnék maguktól is:..
2011. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
basszus,ez a billentyűzet.Szóval mondhatnák maguktól is.
2011. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam tavaly volt kiscsoportos. Na én is ugyanezt tettem, minden nap rákérdeztem mindenre. Néha már láttam az óvónőn,hogy tele van velem a hócipője.. Év végére viszont már nem kérdezősködtem annyit, szülőin úgyis sokat lehet kérdezni. Inkább a gyereket kérdeztem.
2011. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, ha annyit kérdezel, minden rendben volt-e? :)
2011. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amikor ez első fiam oviba ment beszélgettem az óvónénivel és ő mondta bizony az anyukákkal néha sokkal nehezebb.őket sokkal nehezebb beszoktatni mint a gyerekeket,és való igaz.Ha látod rajtuk hogy rendesek,jó a hírük és szeretik amit csinálnak és a gyereke se panaszkodik nincs mit kérdeznek egy minden okés nál.úgyis mondani fogják hogy nem aludt vagy nem evett,vagy fel lökte valaki,stb.ha folyton ennyi kérdést teszel fel az nem jó,de azért kérdezz rá egy mondatba mindig.
2011. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha gond van, úgyis szólnak. Persze pl. ha egy nap nem ette meg az ebédet, az nem nagy ügy, de ha napokig alig eszik, akkor biztos szólnak.

Én is inkább a gyerekkel beszélgetnék erről, abból is tanul és fejlődik, hogy elmeséli, mit csinált, mit evett aznap, és sokkal élvezetesebb is vele beszélgetni, mint az óvónőkkel.

Egyébként én megértem, ha idegesíti őket egy idő után, ha az anyuka állandóan kérdezgeti. Főleg, ha minden anyuka ilyen, akkor a huszadiknál már én is kiakadnék (már előbb is :-).

2011. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!