Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Külön élő anyukák ti örülnétek...

Külön élő anyukák ti örülnétek ha 2 nagy szatyor használt ruhát hozna az exetek a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

És feleslegesnek tartanátok ha mellé még kapna egy használt biciklit is?

Ki hogy reagál a használt szóra?



2014. júl. 14. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ mennyire használt és honnan van. Ha lyukas, koszos, kopottak szeretetszolgálat által kidobálva, akkor nem, de ha valahonnan igényes ismerőstől kapta, ahol az előző gyereken csak kb. egyszer voltak és szépek maradtak,akkor igen.

Biciklinél is hasonló a helyzet, de azért talán jó lenne, ha lefestené előtte.

2014. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Az én kislányom ruháinak 90%-a használt,a családból kaptuk. ÉS szintén használt a kiságy,a babakocsit is használtan vettük. Kaptunk használt hintát és kis biciklit is.Normális minőségű tiszta holmiknál semmi gondom nincs vele,ha használt. Nem szégyellem,hogy nincs pénzem arra,hogy vadiújat vegyek mindenből.
2014. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor nem gáz ha használt ruhákat kap az exem?

Nem lyukasak , nagyon jó állapotban vannak , használt ruhakereskedésben vásároltam.

Bőven nagyobbakat vettem , mint amekkora a gyermekem mérete , akkor tehát az is rendben lesz?

Majd bele nő.

2014. júl. 14. 15:20
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Azért a belenő elég veszélyes. Veszel egy mérettel nagyobb szoknyát amibe tél közepén nő bele sok értelme annak nincs.

Kérdezd meg őt, végül is közösen vállaltátok az a gyereket én nem hiszem, hogy ezt nem lehet megbeszélni.

2014. júl. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Én is szoktam használt ruhákat venni a keresztfiamnak, szép állapotúakat persze. Az elején tisztáztam a sógornőmmel hogy nincs-e ellenére.

Ha már megvetted, szerintem úgy add át az exednek, hogy sok szeretettel, de ha nem szeretné ne adja rá a gyerekre. És persze beszéljétek meg hogy a jövőben is jöhetnek-e a hasonló cuccok.

2014. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Én gyakran kapok használt holmit, örülök neki. A babahintát használtan vettem, semmi baja nem volt, nem látszott rajta a használat. Szóval ha használható ruhák, akkor nem gáz. Viszont a méretezés azért necces lehet, ha nyári holmi és most nagy, akkor lehet jövő nyárra már kicsi lesz, télen meg nem tudja hordani. Ugyanez a helyzet a téli cuccal is, ha nyárra nő bele. Meg ha a gyerkőcnek most van szüksége ruhára, akkor attól még venni kell neki, hiába viszel 2 zsák ruhát, amit nem tud hordani.
2014. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
Itt most hiába írják neked százan, hogy mennyire örülnének a használt ruháknak, csak az számít, hogy az exed mit gondol erről. Én pl. nem adok használt ruhát a gyerekemre és egyéb használt dolgokat sem veszek neki.
2014. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk azért tisztában lehetnél azzal, hogy miket szokott hordani a gyerek, meg gondolom tudod milyen az anyagi helyzet, mit engedhettek/engedhetnek meg
2014. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szerencsére fiúról van szó, nagyrészt pólók, nadrágok, felsők, blúzok vannak a csomagba.

És azért vannak napok mikor még nyáron is el tudom magamon viselni a nadrágot olyan hűvös van , szerintem a gyermek is így van vele.

Bugyit , zoknit természetesen újat veszek neki, de amit már ő használt amíg nálam volt azt is oda fogom neki adni.

2014. júl. 14. 16:06
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem gazdagok, csak büszkék!

Egy részből kíváncsi is voltam hogy mások hogy állnak a használt cuccokhoz.

2014. júl. 14. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!