Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Külön élő anyukák ti örülnétek...

Külön élő anyukák ti örülnétek ha 2 nagy szatyor használt ruhát hozna az exetek a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

És feleslegesnek tartanátok ha mellé még kapna egy használt biciklit is?

Ki hogy reagál a használt szóra?



2014. júl. 14. 15:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Én nagyon örülnék neki, ha szépek. A használt biciklinek szintén.Ha a volt páromnak erre lenne kapacitása, akkor nagyon örülnék neki, inkább ezek mint a nagy semmi vagy a 2 szatyor használt ruha helyett 2 új Nike póló.
2014. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

attol függ milyen jó állapotu vagy sem ,tetszik vagy sem

bicikli is ilyen ha megkimélt állapotu szép bicikli akkor használtan is tetszene.gyerekeim ruhatárának egy része használt,másik új.

2014. júl. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

pont tegnap vettem a fiamnak használt biciklit harmad áron.az előző is haznált volt

rengeteg használt ruhája van

engem nem zavar,ha használt,de jó állapotú.egyedül cipőből és fehérneműből nem vezsek soha használtat

inkább használtat veszek,mint kínait

ráadásul minden kinőtt cccát eladom,és nem vesztek rajta sokat,van,hogy drágábban el tudom adni,mint ahogy vettem

ha újat veszek,akkor félár alatt tudom csak eladni

engem biztos nem zavarna

2014. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!